Deadpool: zacina się, jak zwiększyć wydajność, fps? Poradnik

No nie gadaj... serio zacina Ci się jedna z fajniejszych gier jakie wypuściło High Moon Studios? Pozwól, że dam Ci parę wskazówek jak rozwiązać ewentualną możliwość, nie spodziewałem się że może do tego dojść, kiedy gra Deadpool się zacina, albo doświadczasz małej ilości klatek na sekundę. Lektury czas!

1. Zainstaluj najnowsze sterowniki graficzne.

Tak, wiem... najbardziej oklepany tekst ever! Ale wiesz... pewnie nie instalowałeś nowej wersji sterowników od kiedy dostałeś tego kompa i rower na komunię, więc teraz jest odpowiedni czas aby zasiąść do roboty i pobrać najnowszą, podkreślam: najnowszą, wersję sterowników graficznych dla karty graficznej, która siedzi gdzieś tam w środku tego zakurzonego pudełka. Przy okazji - warto przeczyścić wentylatorki w kompie, gdyż te lubią się przykurzyć, a potem się komputer nagrzewa niczym toster.

No więc tak, w tym miejscu pobierzesz sterowniki jeśli masz kartę od tych zielonych - NVIDIA GeForce , a jeśli jesteś w teamie czerwonych (hmm, ja jestem czerwony!), to dla kart AMD Radeon sterowniki do pobrania znajdziesz tutaj .

High Moon Studios / Activision

2. Wyłącz wszystkie aplikacje otwarte w tle.

Na jakiego czorta masz tam w tle otwartego Chrome'a , Operę czy innego Firefoxa ? Jeszcze do tego Skype , Gadu-Gadu , Origin , Battle.net , Steam ? A to Ci do czego? Okej, nie pytam, nie chcę wiedzieć! W każdym razie warto wyłączyć wszystkie niepotrzebne aplikacje otwarte w tle, zjadają RAM, nieco mocy od procka, a wiesz jak ja lubię kiedy Deadpool działa płynnie. Wyłączaj to i gramy dalej!

High Moon Studios / Activision

3. Pogrzeb nieco w menu ustawień graficznych gry Deadpool.

To, co kotki lubią najbardziej! Czasem warto nieco pogrzebać pod maską! Pozmniejszaj niektóre z opcji, po co Ci takie wysokie wygładzanie krawędzi - nie jestem już dostatecznie gładki? No wiem, że masz super-hiper rozdzielczość w monitorze, ale może jak nie działa to lepiej nieco przyhamować kolego, co? Nie będę Ci mówił co i jak - sam jesteś ekspertem. Kowal własnego losu. Kuj żelazo póki gorące. I takie tam...

High Moon Studios / Activision

4. Ostatnia deska ratunku.

Czasem się tak zdarza. Sorry. Coś mogło pójść nie tak i ja to rozumiem. Może jakbyś spróbował zainstalować grę Deadpool jeszcze raz, to wszystko by śmigało... Jeśli doszedłeś do tego punktu to może faktycznie to pomoże. Ewentualnie sprawdź minimalne wymagania dla gry, o tutaj . Na niektórych tosterach gra nie pójdzie, wiesz za mała moc grzewcza i grzaneczka nie wyjdzie idealnie cieplutka (to była alegoria, takie odniesienie jakby coś!).

To mówiłem ja - Kapitan Dead Pool. Możecie mi mówić w skrócie Deadpool... albo daddy... no w każdym razie... spadam na chatę, będę grał w grę, ciao!

Więcej o: