Gearbest: sklep z tanią i dobrą elektroniką. Jak zamawiać i płacić?

Gearbest to jeden z większych sklepów z elektroniką, w którym użytkownicy z całego świata mogą dostać tanio najnowszą technologię.

Gearbest - co to jest, jaką ma ofertę?

Gearbest jako platforma sprzedaży oferuje produkty topowych marek dostępnych na azjatyckim rynku. Wśród produktów dostępnych na stronie znajdziemy smartfony, tablety, kamerki sportowe, smartwatche, routery i inną elektronikę. Gearbest głównie posiada w ofercie produkty chińskich marek, nie tak popularne w Europie i Polsce, które stanowią dosyć mocny trzon produktów sprzedawanych w Azji (np. Teclast, Onda, Bluboo). Wśród firm znanych w Polsce, które są dostępne obecnie na Gearbest.com znajdziemy teraz produkty od firm ASUS, Huawei, Lenovo, ZTE czy ostatnio drobnymi kroczkami wchodzące do Polski Xiaomi.

gearbest.com - strona główna sklepugearbest.com - strona główna sklepu gearbest.com gearbest.com

Rozmaite "szybkie promocje", czy wyprzedaże tematyczne to bardzo dobra okazja do kupienia nowoczesnych technologii w dobrej cenie, jako że nie posiadają loga gigantów technologicznych. W sklepie Gearbest wysyłka do Polski zwykle jest darmowa, lecz czasem będziemy zmuszeni do dłuższego okresu wyczekiwania na kupiony produkt niż zakupiony w Polsce (do 30 dni, lecz zwykle możemy spodziewać się okresu wyczekiwania 7-14 dni), jako że główne magazyny zlokalizowane są w Chinach. Niektóre produkty dostępne są w magazynach w Europie, dzięki czemu po zaznaczeniu odpowiedniej opcji przy wysyłce, będziemy oczekiwali na zamówiony produkt nie dłużej niż kilkanaście dni.

Skąd niskie ceny na Gearbest?

Sklepy jak Gearbest.com bardzo często są w stanie zaoferować nam niższą cenę za produkty, niż dla przykładu te dostępne w Europie. Składa się na to kilka powodów, jak na przykład ogólnoświatowa pula użytkowników. Dzięki temu sklep nie zamyka się na jeden region, jest w stanie sprzedaż sporą ilość danego produktu i jest dostępny w niższej cenie dla pojedynczego klienta. Dodatkowo jeśli kupujemy produkty poniżej kwoty 250 dolarów, nie powinniśmy spodziewać się naliczenia na przesyłkę cła, dzięki czemu oferty z Gearbest mogą być takim łakomym kąskiem.

Sprawdź wakacyjną promocję na mobilne urządzenia z łącznością 3GSprawdź wakacyjną promocję na mobilne urządzenia z łącznością 3G gearbest.com gearbest.com

Jak zamawiać na Gearbest?

Wystarczy wejść na stronę gearbest.com , zarejestrować konto i gotowe. Możemy od teraz dokonywać zakupów w sklepie, przy pomocy płatności kartą lub PayPalem. Sklep oferuje nam gwarancje na zamawiane produkty, więc nie powinniśmy obawiać się ewentualnymi problemami powiązanymi z gwarancją na terenie Europy. Warto jednak przy zakupach wybrać monitorowaną przesyłkę, aby ta podczas długiej podróży z Chin nie zaginęła na jakiejś placówce pocztowej, da nam to dodatkowe zabezpieczenie i gwarancję od sklepu w przypadku zaginięcia lub zniszczenia takiej przesyłki.

Sklep Gearbest dostępny jest pod adresem gearbest.com .

[artykuł sponsorowany]

Więcej o: