Wszystkie zwiastuny filmów o superbohaterach, które powinieneś obejrzeć!

W ostatnim tygodniu dystrybutorzy zasypali nas ilością zwiastunów nadchodzących filmów o superbohaterach, w związku z trwającym w Stanach Zjednoczonych zlocie fanów komiksów i nie tylko - Comic-Conie. Oto wszystkie zwiastuny, których nie powinniście naszym zdaniem przegapić.

Na pierwszy rzut idzie "Liga Sprawiedliwych" (ang. Justice League), będąca kontynuacją wydarzeń znanych z "Batman v. Superman". W filmie ujrzymy nowych bohaterów - Aquamana, Flasha i Cyborga, którzy dołączą do Ligi utworzonej przez Batmana.

 

Prócz pełnometrażowego filmu opowiadającego o Lidze, doczekamy się również animowanego serialu emitowanego na stacji Cartoon Network. Serial kontynuuje styl i konwencje znaną z poprzednich sezonów emitowanych na początku lat 2000.

 

Następna w kolejności jest "Wonder Woman", czyli bohaterka znana widzom z "Batman v. Superman", która również zostanie członkinią Ligi. Historia opowiedziana w samodzielnym filmie, opowie o początkach bohaterki.

 

Czemu filmy o świecie magii miałyby się skończyć na przygodach Harry'ego Pottera, skoro to uniwersum kryje w sobie taki ogromny potencjał? Dlatego powstaje "Magiczne Zwierzęta i jak je znaleźć", czyli kolejna seria, do której scenariusz tym razem pisze, nie kto inny jak sama J.K. Rowling. Świetny zwiastun i doborowa obsada zwiastują, że będzie to dobre kino.

 

Nie mogliśmy się powstrzymać i nie załączyć do tego zestawienia Batmana, ale w formie... Lego! No właśnie! Klockowe przygody "LEGO Batmana" to zupełnie unikatowa forma połączenia wyjątkowego humoru, klimatu i przygody, wykreowana przez twórców filmu "LEGO Przygoda". To trzeba obejrzeć!

 

Jeśli już załączamy do zestawienia takich bohaterów jak Batman, Wonder Woman, to na pewno należy też dodać tutaj prawdziwego protoplastę bohatera-detektywa, czyli Sherlocka Holmesa! W przyszłym roku będziemy mogli obejrzeć już czwarty sezon niesamowitego serialu z fantastycznymi kreacjami Benedicta Cumberbatcha (Sherlock) i Martina Freemana (Watson).

 

Teraz więc od Benedicta Cumberbatcha przejdźmy do... Benedicta Cumberbatcha? Ach tak, kariera tego brytyjskiego aktora rozwija się w zawrotnym tempie. Zobaczymy go również w roli Doktora Strange'a, który zmierzy się z innym "ciachem" - Madsem Mikkelsenem. Film na ekranach kin zobaczymy już październiku.

 

Do świetnych serii Netflixa o bohaterach Marvela dołączy niedługo samodzielny serial o przygodach Luke'a Cage'a, którego możecie znać już z pierwszego sezonu Jessici Jones.

 

I kolejny serial z marvelowskiej stajni. Iron Fist, którzy poszerzy netflixową bibliotekę seriali.

 

A jakby tego było Wam mało jeśli chodzi o Marvela - Netflix przygotowuje również serial łączący Jessicę Jones, Daredevila, Luke'a Cage'a, a także Iron Fista. Poniżej krótka zajawka.

 

I to by było na tyle, jak to powiada świnka Porky na końcu animacji. Na jaką produkcję szczególnie czekacie? Nas w szczególności interesuje Doktor Strange i klockowe przygody Lego Batmana. Dajcie nam znać w komentarzach!

Więcej o: