Gmail - poczta od Google

Chcesz założyć konto e-mail z którego będziesz prowadzić korespondencje. Nie chcesz jednak płacić za tą usługę. Słusznie, w Internecie jest mnóstwo firm oferujących bezpłatne konta e-mail. My polecamy Gmail - konta pocztowe od Google.

Gmail to innowacyjny system bezpłatnych kont pocztowych. Gmail oferuje skrzynkę o ogromnej pojemności, wbudowaną w system wyszukiwarkę Google, automatyczne układanie wiadomości oraz odpowiedzi w konwersacje i ochronę antyspamową opartą na technologii Google. Aby założyć konto w Gmail-u wejdź na stronę i wypełnij formularz.

 

 

Dostępny przez WWW interfejs obsługi poczty Gmail jest bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze oraz pozbawiony natrętnych reklam znanych z innych systemów bezpłatnych kont pocztowych. W Gmail zetkniesz się tylko z małymi, tekstowymi reklamami dobieranymi automatycznie, związanymi tematycznie z treścią e-maila i powiązanymi z systemem reklamowym Google AdSense. Oczywiście z konta Gmail możesz także korzystać za pomocą dowolnego klienta pocztowego, takiego jak Outlook Express, The Bat czy Thunderbird.

 

 

Gmail współpracuje również z innymi bezpłatnymi produktami Google, jak Google Desktop, Picasa (archiwizowanie i wysyłanie zdjęć) oraz Google Talk.