Odzyskiwanie haseł do najpopularniejszych programów

W systemie Windows z haseł korzysta bardzo wiele programów. Często nie sposób zapamiętać wiele z nich. Jeżeli zapomniałeś jakiegoś hasła, to niestety czeka Cię, często żmudna, procedura odzyskiwania haseł. Bardzo pomocne w tym są różne wyspecjalizowane programy, potrafiące odczytać hasła.

Jedną z nich jest Password Recovery Tools . Do zadań programu należy odzyskiwanie haseł do najpopularniejszych programów w Windows (m.in. Interner Explorer, Outlook Express, Thunderbird, Total Commander, Firefox, Gadu-Gadu). Program potrafi odczytywać hasła z pamięci procesu, jak również wielu "zagwiazdkowanych" haseł.

Obsługa programu jest więcej niż banalna. Wystarczy jedno kliknięcie w menu i już wyświetlają się wszystkie wyniki. Oczywiście w zależności od skomplikowania odzyskiwanego hasła, może to nieco potrwać.

Programu nie trzeba instalować, ale w folderze z aplikacją muszą być wypakowane wszystkie pliki z archiwum. Najważniejsze opcje znajdują się w górnym menu. Odzyskiwanie haseł zostało podzielone na najważniejsze kategorie programów.

 

Rys. Password Recovery Tools to zbiór prostych w obsłudze narzędzi do odzyskiwania haseł