Założyciel Fly4free.pl: Gdybym tę decyzję podjął wcześniej, byłby to najprawdopodobniej najbardziej znany serwis w Europie [NEXT TIME]

- Nie stało się tak, ponieważ w korporacji pracowałem przez osiem godzin. Kolejne osiem godzin w trakcie doby poświęcałem na własny projekt, a to troszeczkę za mało. Zwłaszcza, kiedy ten projekt zaczyna życie - mówi Kamil Lodziński, założyciel serwisu podróżniczego Fly4free.pl.

Kamil Lodziński założył Fly4free.pl  z miłości do podróży. Od ośmiu lat uczy Polaków, jak tanio zwiedzać świat. 

W nowym cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi. Czasem mówią nam o rzeczach, o których nie powiedzieli nikomu innemu.

Dziękujemy za udostępnienie przestrzeni do nagrania filmu Brain Embassy w Warszawie.

Więcej o:
Komentarze (17)
Założyciel Fly4free.pl: Gdybym tę decyzję podjął wcześniej, byłby to najprawdopodobniej najbardziej znany serwis w Europie [NEXT TIME]
Zaloguj się
 • pxyz

  Oceniono 3 razy 3

  Marudzicie w komentarzach, a tytuł artykułu oczywiście trochę manipulujący. Nie zmienia to wszystko faktu że fly4free jest dużym i potężnym serwisem w Europie, więc to co mówi Kamil to realia, do których i tak niewiele brakuje a nie jak ktoś poniżej zestawia 3% z potencjalnymi 70% :)

 • sselrats

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz niech kupi sobie FSO Syrena.

 • gaz-wegaz

  Oceniono 1 raz 1

  gdyby gdyby...

  "Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
  Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
  Gdyby to najczęstsze słowo polskie"

 • jakubzgor

  0

  Serwis który jest na bakier z prawem. Wlasciciel, który ma za nic czyjąs pracę. To jest sukces? Głośna sprawa Blogerki której fly4free skradlo zdjecia i zamiescilo na swojej stronce. Wstyd dla właściciela.

 • Marcin Nowak

  0

  Świetny wywiad. Wyszło 10/10 pod wieloma aspektami. Pozdrowienia Kamil

 • kozieradka2012

  0

  Google był startupem, kiedy Yahoo dominował rynek, a gdzie jest dziś jedno, a gdzie drugie? Nie w tym rzecz. Pan Kamil nie stanie się największym serwisem w Europie dopóki będzie się uczył Polaków. Niech uczy Niemców, Francuzów, Anglików. To są o wiele większe rynki.

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 8 razy 0

  Eh ta megalomania polskich startapowców. Gdybym urodził się wcześniej to napisałbym windowsa i linuxa.

 • stray

  0

  Łe, ja gdybym założył swoją firmę 10 lat wcześniej, miałbym teraz 70% rynku w Polsce, a tak mam niecałe 3% w mojej branży :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX