Witucki: Nie mam problemu z tym, że już nie zarządzam 15 tys. pracowników [NEXT TIME]

- Spędziłem 20 lat w świecie korporacji. Gdybym mógł zostawić wiadomość dla siebie młodszego, to napisałbym w niej: nie czekaj 20 lat. Naucz się wszystkiego tego, czego możesz się nauczyć, a później, pewnie po jakichś 10 latach, pójdź do mniejszej firmy albo zrób coś własnego. Korporacje są świetne, ale człowiek w pewnym momencie zaczyna żyć dla nich samych - mówi Maciej Witucki.

Maciej Witucki, w latach 2006-2013 był prezesem Telekomunikacji Polskiej, obecnie pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej Orange, od 1 stycznia 2016 jest prezesem zarządu Work Service SA.

W nowym cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi. Czasem mówią nam o rzeczach, o których nie powiedzieli nikomu innemu.

Program został zrealizowany w Brain Embassy

Więcej o: