Komentarze (86)
Cieńkowski: Inwestorzy boją się biegunki legislacyjnej [WYWIAD NEXT+]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • oldthor

  Oceniono 4 razy 2

  Cezary Cieńkowski - warto zapamiętać to nazwisko i wpisać do listy samokompromitujących się

 • gnago

  Oceniono 1 raz 1

  Chamski drenaż kapitałów się kończy pensje rosną to i spekulanci szukają szybkich zysków gdzie indziej

 • tincelru

  Oceniono 1 raz 1

  jak ktos będzie chciał być CH... to i tak będzie żadne prawo go przed tym nie powstrzyma. Sądownictwo się samo nie oczyściło z komunistów i dalej działa na szkodę Państwa więc trzeba zrobić z tym porządek. Zawsze się znajdzie jakiś koleś, który bedzie straszył innych, zawsze będzie jakiś koleś, któremu to się nie będzie podobało. Niech to w końcu zrobią w sensie zaczną od czegoś.

 • darek.1306

  Oceniono 3 razy 1

  Cieńkowski a jakze ci pasuje to nazwisko

 • gwsol

  Oceniono 1 raz 1

  Golden Sachs się nie boi. Zwiększa nawet kilkustosobową obsadę w Warszawie. A po brexicie może przeniesie cały oddział , parę tysięcy ludzi do Polski.
  I jak to się ma do treści artykułu ?

 • poparzony

  Oceniono 5 razy 1

  Łże Elyta "Na_rogu" tworzy nowe mity i fake newsy :(
  Znowu nieczyste zagrania - nie POwstrzymacie reformy sądownictwa Lemingi :)
  Skończyć z systemem KASTOWYM w Kraju oPOdatkowanej Biedy nad Wisłą!!!

 • limciu

  Oceniono 5 razy 1

  Spekulanci uciekają !!! Jaka wielka strata !!!

 • bodzio.c

  Oceniono 7 razy 1

  Tego nie da się już czytać! Codzienne wściekłe ataki na wybrany demokratycznie rząd. Michnik odbija sobie brak reklam i prenumerat rządowych.... A w kraju żyje się coraz lepiej....

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 23 razy 1

  Nikt zdrowo myślący nie będzie inwestował w kraju zdanym na widzimisię paranoika jak kiedyś Rumunia, Uganda albo Cesarstwo Środkowoafrykańskie.

 • losiu4

  0

  a kto uciekł? "Po nazwiskach" proszę :)
  Pozdrawiam

  Losiu

 • inzynier.b

  Oceniono 2 razy 0

  "Zagraniczne fundusze inwestycyjne masowo uciekają z Polski" - drogi Panie redaktorze, to zdanie brzmi naprawdę elektryzująco. Szkoda, że nie zostały przytoczone żadne dowody na jego prawdziwość a Pan nie zadał Panu Cieńkowskiemu prostego pytania; Skąd ta informacja?
  "Wolą ponieść stratę na inwestycji i się stąd wycofać", bez podania informacji, jakie to fundusze inwestycyjne "uciekają", ile, kiedy, nie można zweryfikować z jakiego powodu uciekają. Może uciekają bo nie ma w co inwestować, polscy przedsiębiorcy nie tworzą bowiem zbyt dużo firm które są sprzedawalne,. Jestem w stanie podać jeszcze kilka podobnie intelektualnie przebojowych hipotez. Ale to jest gazeta a nie targ hipotez. Nie twierdzę, że informacja I teza są nie prawdziwe. Twierdzę, że dziennikarska etyka wymaga aby podać: argumenty, fakty, źródła. Skoro ich brak, to każdy, dowolnej strony troll może napisać: ble, ble, ble …i ma sto procent racji. W tym wywiadzie, narracja zastępuje argumentację a Pan redaktor nawet się nie zorientował. Polecam literaturę choćby „Myślenie szybkie i Wolne” - Nobel z ekonomii z pracę z zakresu psychologii.

 • bartekgryko

  Oceniono 2 razy 0

  "Po tym, jak w życie wejdą zmiany, które zaproponował rząd, pojawią się naciski na sędziów?" tak pyta dziennikarz ... i chyba nie wie, że zaimek "jak" nie zastępuje "kiedy". Może warto przypomnieć sobie język polski, bowiem ustawa wymaga od dziennikarza, by poprawnie swój zapewne ojczysty język używał.

 • koniowi

  0

  Łapówka przedsiębiorców dla sędziów załatwiała wszystko dla ich firm !

 • sunim

  0

  Znajoma znajomego opowiedziała że słyszała. I z tego zrobiono krzyczący tytuł, który nijak ma się do jakichkolwiek zobiektywizowanych danych. Ależ to nisko upadło. Ta nienawiść was zaślepia i niszczy.

 • szary-petent

  Oceniono 6 razy 0

  Dzięki odziedziczeniu po poprzednikach w miarę stabilnej gospodarki oraz dzięki korzystnej formie rynków światowych obecny rząd może się chwalić 4% wzrostem PKB. Ale gdyby nie destabilizacja polskiego prawa wprowadzona przez PiS, prezes nie musiałby insynuować spisków przedsiębiorców wstrzymujących inwestycje, a wzrost PKB byłby bliżej 7%. Obecna ekipa, tak jak za ich poprzedniej kadencji, jest ekipą zmarnowanych szans.

 • 1pedro123

  Oceniono 2 razy 0

  Na miejscu tego eksperta bym się nieco poirytowal. Z całej rozmowy w tytuł wrzucili to co usłyszał od koleżanki i przedstawili jako jego słowa. Dziennikarstwo liga okręgowa...

 • Mateusz Klatt

  Oceniono 2 razy 0

  tych co graja na giełdzie obchodzi reputacja? bez jaj - zobaczcie moze kto kupil obligacje pewnego komunistycznego kraju w amerycje poludniowej niedawno - i co... moze ich to cos obchodzi?

 • Te Pe

  Oceniono 2 razy 0

  Ojoj, nagle okazało się że międzyznarodowa korporacja NIE WIE o zmianie w prawie? To adwokat w Pindolowie Dolnym może nie być na bieżąco - ale nie prawnicy takiej korporacji. Spadówa golić jeleni w Albanii.

 • basileus25

  Oceniono 2 razy 0

  niech spie...ją złodzieje.

 • unterhose

  0

  ON WIE co bredzi

 • marekptr

  Oceniono 8 razy 0

  Pisdzielce i analfabety intelektualne i tak nie zrozumieja w czym problem, szkoda pisania... ale co se pokomentuja za kajzerke, to ich...

 • ftrust

  Oceniono 5 razy -1

  Inwestycje w Polsce kuleją, a wzrost gospodarczy podtrzymuje jedynie konsumcpja. Na dłuższa metę jest to nie do utrzymania. "Dane wskazują, że w tym roku inwestycje polskich firm prywatnych spadają, a zagranicznych rosną. Przyczyn zapewne jest wiele, ale może jedną z nich jest to, że klimat dla inwestycji zagranicznych i polskich jest różny. Jedna uwaga dotycząca inwestycji. W Polsce różnica między wykorzystaniem mocy produkcyjnych a inwestycjami jest najwyższa od kryzysu. Rosną płace. Każdy z tych czynników powinien powodować wzrost inwestycji. A dzieje się odwrotnie. I cisza. Ta cisza jest ogłuszająca. Nawet opozycja o tym milczy. A przecież miało być inaczej"
  www.f-trust.pl/komentarze-specjalistow-f-trust/czas-matki-sa-dumne-bezrobotnych-alkoholikow-dyskusja-zarzadzajacych-caspar-tfi

 • hunkyyankee

  Oceniono 5 razy -1

  A potem będzie płacz że nie ma kasy na spermomagików 500+.

 • spyderman2

  Oceniono 1 raz -1

  cześć pisie komuszki. czy kłamczyński syn komunisty potrafi już kupić sobie skarpety??

 • marc.pl

  Oceniono 5 razy -1

  Nie tylko zagraniczne fundusze uciekają z Polski - tysiące naszych rodaków rejestruje swoją swoją działalność na teren Słowacji i Czech, gdyż doszli do wniosku że przyszłość Polski zaczyna być niepewna.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 7 razy -1

  Przebaczamy i prosimy o przebaczenie będzie brzmiał wyrok PiSu dla swoich koleżków. 25 lat robót na Syberii dla przeciwników.
  Tylko zagranicznego inwestora interesuje jedno. Inwestuje on pieniądze w państwie, które kasuje od niego co pół roku łapówki czy w państwie które respektuje prawo..

 • Rob roy

  Oceniono 5 razy -1

  panstwu zalezy tyloo na montowniach i korpo. to proste. z kazdego niewolnika dostaja pol w postaci haraczu zus i podatki! co miesiac. po co edukacja? wyksztalceni uciekaja.
  oboz pracy zostaje.
  zaplecze produkcyjne

 • spyderman2

  Oceniono 4 razy -2

  świat boi się coraz bardziej nazistowskiej i nienawidzącej wszystkiego Polski pod przywództwem pisiego nierządu totalnego:
  1/ przemarsz faszystów przez warszawę z zielonym flagami pod patronatem PiSu
  2/ tortury paralizatorem aż do utraty tchu młodego Polaka na komisariacie przez pisowskich milicjantów z sycowa, przypadkiem tego samego co pisowska minister klempa a później tuszowanie sprawy przez pisowskich ministrów zero i płaszczaka
  3/ zapowiedź straszydła o możliwości reaktywacji obozów koncentracyjnych będących efektem pomocy ofiarom wojny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX