Veit Stutz: Zamiast wciąż szukać w pracy nowych wyzwań, czasem lepiej wgryźć się w jeden temat [NEXT TIME]

- Kiedy byłem młodszy, zawsze myślałem, że powinienem cały czas przyspieszać, robić coś nowego, zmieniać pracę, szukać nowych wyzwań. Przez lata uczysz się, że rozsądne jest, by pozostać na danym stanowisku trochę dłużej - mówi Veit Stutz, prezes Allianz Polska.

Veit Stutz, to manager zarządzania i ekspert rynku ubezpieczeniowego, prezes Allianz Polska.

W cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi. Czasem mówią nam o rzeczach, o których nie powiedzieli nikomu innemu.

Więcej o:
Komentarze (5)
Veit Stutz: Zamiast wciąż szukać w pracy nowych wyzwań, czasem lepiej wgryźć się w jeden temat [NEXT TIME]
Zaloguj się
 • vinogradoff

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo madre porady i co wazne to, ze dostepne nieodplatnie dla osob ZINTERNETOWANYCH, genialna wprost informacja Madrego Czlowieka. Na kazde z tych 3 zlotych REGUL warto byloby poswiecic po minimum 30,- godzin lekcyjnych w polskich szkolach, tak aby themat rozpracowac we wszystkich kierunkach i aby kazdemu uczniowi WDRUKOWALY sie one w tkanke mozgowa bo sa to zasady ponadczasowe, universalne i niezmienne do konca swiata. Te niezbedne godziny na rozpracowanie tych zasad mozna by bez szkody, wykroic ODCHUDZAJAC programy religii w szkolach. No ale czy bylaby NATO zdgoda wladzy? Oczywiscie, ze NIET bo,, w takim kraju,, to jest nierealistyczna mrzonka.

 • adnan25

  Oceniono 2 razy 0

  Jak zaczną ludziom płacić to będą siedzieć w większości w jednej firmie choćby do emerytury.Szukanie "nowych wyzwań" w Polsce określamy jako próba przeżycia i nie stracenia całego życia na pracodawcę-oszusta co tylko ma koszty i wakacje 4 razy w roku+nowy model Audi lub Tesli.

 • sfrf

  Oceniono 2 razy 0

  Ile za reklame?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX