Jakub B. Bączek: Gdy sportowiec zaczyna wygrywać, to później robi to regularnie [NEXT TIME]

- Jak pytam zapracowanych menedżerów, czy mają zaplanowane jakieś spotkania, rozmowy telefoniczne czy jakieś ważne kongresy, to oni to wpisują do kalendarza często. Natomiast kiedy pytam ich, czy planują sobie wyjazd na SPA, czy planują sobie lekturę dobrej książki, czy planują sobie to, żeby gdzieś wyjechać na wycieczkę, albo poza miasto, to oni mówią "nie, to robię przy okazji". Oni próbują jeszcze więcej wtedy pracować, zamiast dać sobie oddech do tego, żeby się zastanowić, czemu tę skuteczność tracą - mówi Jakub B. Bączek.

Jakub B. Bączek - trener mentalny i biznesowy, trener mentalny olimpijczyków, właściciel sześciu firm działających w czterech branżach, autor książek, podróżnik.

W cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi, którzy odnieśli sukces w biznesie i teraz opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi.

Program został zrealizowany w Startberry

Więcej o: