Maciej Panek: Byłem na dnie, gdy otworzyłem firmę posiadającą obecnie 3 tys. samochodów [NEXT TIME]

- Carsharing traktujemy jako inwestycje. To nie jest jeszcze model, który zarabia i do którego mogą podejść inwestorzy, żeby na tym zarabiać pieniądze. To jest model bardziej idealistyczny. Wizjonerski. I jeśli on się sprawdzi, a ja głęboko w to wierzę, to myślę, że Polska będzie potentatem carsharingu, a nasza firma tylko na tym zyska - mówi Maciej Panek, prezes Panek S.A.

Maciej Panek, prezes Panek S.A., firmy, która od 18 lat prowadzi tradycyjny wynajem samochodów. Od roku zajmuje się również carsharingiem. W Warszawie pod logo marki jeździ obecnie 300 samochodów. 

W cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi, którzy odnieśli sukces w biznesie i teraz opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi.

Program został zrealizowany w Startberry

Więcej o:
Komentarze (26)
Maciej Panek: Byłem na dnie, gdy otworzyłem firmę posiadającą obecnie 3 tys. samochodów [NEXT TIME]
Zaloguj się
 • hihot.md

  Oceniono 20 razy 20

  "Byłem na dnie. Z 'zarobionych' 300mln zlotych zostalo mi 250 mln. Zainwestowalem 50 i odbiłem się od dna."

 • bbastek13

  Oceniono 18 razy 18

  ciekawe czy ten gościu samodzielnie spamuje tymi beznadziejnymi postami reklamowymi na forum moto czy zleca to komuś ?

 • fafarafafafa

  Oceniono 16 razy 14

  Zacznijmy od tego, że wynajem, nawet bardzo krótkoterminowy, to nie carsharing.

 • Vittorio Zazurro

  Oceniono 8 razy 8

  A warunki pracy jak w kołchozie. Polecam przy wybajmie zapytać jakiehoś chłopaka, który pracuje tam dluzej niz 3 miesiące o podejście do pracownika :) rotacja jak w domu publicznym

 • antyqrdupel

  Oceniono 4 razy 4

  uważaj chłopie !! pisbolszewicy tylko czekają na takich. Możesz mieć o szóstej pobudkę a rodzina dowie się o tobie różnych rzeczy z TVPrawda )) nie wychylaj się , rób swoje.

 • Eegon Oolsenn

  Oceniono 8 razy 4

  Wszystkie parkingi na Gdańskim osiedlu Zaspa kilka lat temu były zapchane samochodami z logo tej firmy. Na uprzykrzaniu ludziom życia można się nieźle dorobić.

 • forseek

  Oceniono 4 razy 2

  Ten cały carsharing to tylko miejsca parkingowe zajmuje. Rozładowanie korków którym nas się mami jest zerowe, za to na każdym parkingu stoi kilka aut tych firm i zajmuje miejsca innym użytkownikom.

 • gdziekucharek6

  Oceniono 2 razy 2

  Jaki to sukces skoro robi to od roku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX