Dominika Nowak: Czasem tylko dzięki szalonej odwadze można zacząć działać [NEXT TIME]

- Wstaję codziennie bardzo wcześnie. Pracuję do późnych godzin. Pracuję w weekendy. Nie ma czasu na takie życie prywatne, bo jednak ta praca pochłania człowieka w stu procentach. I właściwie mieszkam tak naprawdę w walizce głównie. Czasem mam tak, że muszę objechać wszystkie fabryki, które są rozrzucone po całej Europie raz w tygodniu i po prostu siedzieć na hali produkcyjnej - o pracy projektantki opowiada Dominika Nowak.

Dominika Nowak, projektantka butów, właścicielka marki Vanda Novak

W cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi, którzy odnieśli sukces w biznesie i teraz opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi.

Program został zrealizowany w Startberry

Więcej o:
Komentarze (10)
Dominika Nowak: Czasem tylko dzięki szalonej odwadze można zacząć działać [NEXT TIME]
Zaloguj się
 • aabjp

  0

  Po to takie życie aby zwiać przed odpowiedzialnością to samo dotyczy ale częściowo ludzi idących do wojska i zakonów aby nie odpowiadać za kogoś aby nie dokonywać najtrudniejszy moralnie wyborów.

 • libero1963

  Oceniono 2 razy 0

  A może coś o kobietach z "produkcji".? Prz3cież te Dominiki to porąbane panienki, z którymi jest wysokie ryzyko założyć rodzinę.

 • felcom2

  Oceniono 2 razy 0

  Myślę że to tak naprawdę bardzo nieszczęśliwa osoba.

 • pamparampa

  Oceniono 4 razy 0

  Ojej, to jak jest aż tak źle, to daj sobie spokój.
  Usprawiedliwiasz się, dziewczyno, szukasz wsparcia czy podziwu i poklasku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX