Klasyka gatunku czy coś nowatorskiego? Trzy super pomysły na komunijne prezenty

Robert Kędzierski
Wkrótce rozpoczyna się okres komunijny. Ci, którzy będą decydować o zakupie mają z tej okazji niełatwy wybór. My go ułatwiamy podsuwając trzy świetne produkty. Zadowolą zarówno tych, którzy szukają czegoś klasycznego, jak i chcą zaskoczyć czymś nowatorskim.

Komunia jest ważnym momentem w życiu każdego dziecka głównie ze względów duchowych. Istotne wydarzenie celebrujemy na różne sposoby - także poprzez wręczanie prezentów. 

W natłoku różnych produktów trudno znaleźć coś, co ma szansę spodobać się dziecku. Dlatego my wybraliśmy trzy świetne prezenty, które powinny zadowolić najmłodszych. Wśród naszych propozycji są zarówno "klasyki gatunku" jak i przedmioty nowatorskie i modne. 

Konsola Microsoft Xbox One - klasyka gatunku

Świetny wybór, bo przecież właśnie o konsoli na komunię marzy wiele dzieci.  Xbox One S pozwoli cieszyć się najnowszymi grami. Warto zwrócić uwagę na "S" w nazwie - oznacza nowy, odświeżony model, znacznie smuklejszy i potężniejszy od poprzednika. 8-rdzeniowy procesor, 8GB pamięci RAM i wbudowany odtwarzacz Ultra HD Blu-Ray 6 pozwolą nie tylko grać, ale i oglądać filmy w najdoskonalszym możliwym formacie. Konsola obsługuje standard 4K - znacznie lepszy od nieco już przestarzałego Full HD. Jest więc kompatybilna z najnowocześniejszymi telewizorami i monitorami, da się ją też podłączyć do starszych urządzeń. 

Xbox One S - galeria nowej konsoli MicrosoftuXbox One S - galeria nowej konsoli Microsoftu Microsoft / XBOX

W zestawie znajdziemy też nowy, poprawiony kontroler, o zwiększonym zasięgu działania, z wbudowanym Bluetoothem. Dięki temu można go również parować z komputerem PC wyposażonym z Bluetooth, czy urządzeniem mobilnym (smartfon, tablet).

Taki prezent z okazji komunii to z pewnością świetnie wydane pieniądze - za niezbyt wysoką cenę dziecko otrzymuje supernowoczesną konsolę, która będzie nieocenionym źródłem rozrywki. 

Elektryczna deskorolka Manta Smart Balance Board VIPER MSB001 - coś nowatorskiego

Elektryczna deskorolka Smart Balance Board VIPER MSB001 firmy Manta trafia w najnowsze trendy. Dzieci coraz chętniej spoglądają na tego typu produkty, gdyż są nowocześniejsze od klasycznej hulajnogi czy roweru.

Elektryczna deskorolka Manta - idealny prezent na KomunięElektryczna deskorolka Manta - idealny prezent na Komunię Fot. Manta

Produkt dostępny m.in. w sieci Carrefour jest przeznaczony zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Ma wyśmienite parametry. Duże, 6,5 calowe koła tłumią nierówności terenu. Maksymalna prędkość wynosi 12 km/h, co pozwala się przemieszczać dostatecznie szybko, a jednocześnie wygodnie. Pojemny akumulator, rozwiązanie znane z samochodów elektrycznych, daje desce zasięg aż 15 km. Dodatkowe bezpieczeństwo użytkownikowi zapewnia oświetlenie LED, które sprawia, że elektryczna deskorolka jest widoczna dla kierowców i pieszych.

Mocne siniki (2x350W) pozwalają nawet na pokonywanie wzniesień. Producent w zestawie oferuje też praktyczną torbę, za którą gdzie indziej trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych. 

Produkt filmy Manta zapewni dobrą zabawę na 2-3 godziny. Jest świetnym i nowatorskim gadżetem, z którego skorzystają też inne dzieci czy członkowie rodziny. 

Elektryczna deskorolka

Polaroid 300 Fioletowy - klasyczny prezent w nowej formie

Aparat jest świetnym pomysłem na Komunię, a Polaroid 300 tym bardziej. Umożliwia natychmiastowe wywołanie zdjęcia. W ciągu kilkudziesięciu sekund pozwoli stworzyć zupełnie wyjątkową, namacalną pamiątkę z dowolnego wydarzenia. Zdjęcia wykonane Polaroidem 300 mają jedną niepowtarzalną cechę - każde jest wyjątkowe. Nie trzeba go drukować. Można je przypiąć magnesem na lodówkę, przyczepić do monitora komputera, sprezentować wybranej osobie, podpisać. 

Polaroid 300Polaroid 300 Fot. Polaroid

Polaroid 300 jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Zdjęcia "wyskakują" niemal natychmiast po ich zrobieniu - dziecko nie musi trudzić się nad żadnymi ustawieniami. 

Idealny prezent komunijny może być  klasyczny, albo nieco bardziej nowoczesny. Najważniejsze jednak, że na rynku są dostępne produkty, które bez obaw można kupić dzieciom. Jesteśmy pewni, że każda z naszych propozycji spełni oczekiwania najmłodszych.