Prestiż, na który cię stać. Sprawdź, jak sfinansować zakup wyjątkowego SUV-a, który zachwyca wygodą, osiągami i poziomem innowacji

Na świecie niewiele jest pojazdów, które sprawiają, że przechodnie dosłownie wstrzymują oddech. Jeden z nich, produkowany przez prawdziwą legendę branży motoryzacyjnej, przykuwa uwagę drapieżną, sportową formą, innowacyjnymi silnikami i przepychem, który olśniewa nas po otwarciu drzwi. Ikona może stanąć w naszym garażu łatwiej niż to się wydaje. W odróżnieniu od mniej prestiżowych marek nie każe na siebie czekać. A producent oferuje niezwykle wiele sposobów finansowania, które pozwolą skroić ofertę niczym garnitur u najlepszego krawca.

Nie ma wątpliwości, że powodów, dla których SUV-y przejmują polskie drogi w ciągu kilku ostatnich lat, jest całe mnóstwo. Ta kategoria pojazdów ma mnóstwo zwolenników, warto podkreślić jednak, że do grona modeli z najwyższej półki. Jednym z tych, które przykuwają wzrok i wywołują jęk zachwytu wymienić trzeba Jaguar F-PACE. Oszałamiający wygląd łączy z niespotykanym w swojej klasie poziomie innowacji. Nie bez powodu ten model określany jest jako drapieżnik dróg. W mieście porusza się z gracją kota, a na trasie potrafi pokazać pazur.

Marka po raz kolejny udowodniła swoją wyższość. Jaguar F-PACE jest nie tylko bezpieczny dzięki bardziej wytrzymałej konstrukcji i lepszej widoczności. Jest to też model wyjątkowo wszechstronny – spośród silników możemy wybrać te, które będą ekonomiczne w miejskiej jeździe oraz takie, które zapewnią nam niezapomniane wrażenia wynikające z oszałamiającej mocy. Nic dziwnego, pod maską F-PACE skrywa się innowacyjna hybryda. W zależności od wersji daje nam moc nawet kilkuset koni mechanicznych. Bestia może stać się jednak całkiem łagodna, by na silniku elektrycznym poruszać się niemal bezgłośnie w miejskim zgiełku. Pozwoli to pokonać dystans nawet 50 km.

Jaguar F-PACEJaguar F-PACE Materiał promocyjny

Pozwól sobie na całkiem sporo luksusu. Finansowanie wygodniejsze niż myślisz

Imponujące przyspieszenie, niebywale zaawansowane technologiczne przyspieszenie to coś, bez czego trudno myśleć mówiąc o SUV-ie idealnym. Jeszcze większe wrażenie robi nam wnętrze.

Jaguar F-PACE, który świetnie odzwierciedla wyjątkowość właściciela i dobry gust, jest dostępny łatwiej, niż mogłoby się to wydawać. Po pierwsze nie trzeba czekać na dostawę, jak w przypadku modeli mniej prestiżowych, które oglądać można jedynie przez szybę w salonie. Po drugie zaś Jaguar zadbał o cały wachlarz metod finansowania, które sprawdzą się bez względu na to, czy prowadzimy firmę, czy chcemy rozliczyć się jako osoba fizyczna.

Jaguar F-PACEJaguar F-PACE Materiał promocyjny

I tak klienci biznesowi mogą skorzystać z trzech rozwiązań. Leasing Classing to przede wszystkim możliwość dopasowania wysokości raty do potrzeb. Wysokość wpłaty jest elastyczna – sięgnąć może nawet 45 proc. Równie elastyczny jest okres finansowania, który wynosić może od 2 do 6 lat. Kolejny raz słowa "elastyczność" użyć trzeba określając kwotę wykupu pojazdu. Wynosi ona do 45 proc. ceny.

Leasing To Go to kolejne rozwiązanie, które nieco różni się swoim charakterem. Po pierwsze w porównaniu z tradycyjnym leasingiem rata jest niższa. Zyskujemy też możliwość regularnej wymiany pojazdu, by cieszyć się zupełnie nowym egzemplarzem. Okres finansowania jest elastyczny i dopasowany do potrzeb, podobnie jak wpłata własna. I tu niespodzianka – może ona wynieść 0 proc. Jej maksymalna wysokość to 30 proc. cena samochodu. Forma zakończenia finansowania również jest elastyczna.

Full Service for Business to rozwiązanie dla bardziej wymagających. Główne cechy tej usługi to stała miesięczna rata, w której zawarte są wszelkie koszty obsługi samochodu. Wymiana pojazdu na nowy przebiega regularnie. Jaguar zapewnia też elastyczne podejście do zakończenia umowy i okresu finansowania czy wielkości przebiegu. Dodatkowym atutem jest specjalny system ochrony – pełna obsługa wynikająca z pakietu ubezpieczeń, w tym Assistance 24h.

Jaguar F-PACEJaguar F-PACE materiał promocyjny

Jaguar F-PACE nie tylko w leasingu

Jaguar ma też ofertę dla osób, które nie prowadzą działalności. Jedną z ciekawszych jest usługa najmu długoterminowego Full Service for You. Jak w przypadku klientów biznesowych mamy tu do czynienia ze stałą miesięczną ratą, która zawiera koszty obsługi samochodu. Okres finansowania i wielkość przebiegu można dopasować do naszych potrzeb.  Zakończenie umowy również można ustalić na elastycznych warunkach.

Kolejne korzyści to regularna wymiana pojazdu na nowy i pełen pakiet ubezpieczeń, w tym  sprawdzający się w nieprzewidzianych sytuacjach Assitance 24h.

Jaguar F-PACE`Jaguar F-PACE` Materiał promocyjny

F-PACE ma długą listę zalet, która sprawia, że warto zdecydować się na jego zakup tu i teraz. W tym aucie wyjątkowe jest wszystko, od idei, która za nim stoi, przez bryłę, innowacyjne napędy, luksusowe wnętrze, po sprawy pragmatyczne, takie jak gwarancja. Obejmuje 5 lat lub dystans 150 000 km. Jaguar przyzwyczaił nas do tego, ze przekracza granice i zmienia standardy. Wyjątkowe poczucie komfortu, można sobie zagwarantować szybko, na jasnych i korzystnych warunkach. Znawcy wiedzą, że trudno o lepszy wybór.

Więcej o: