Idealny tablet nie tylko dla ucznia, lecz także dla całej rodziny? Lenovo znalazło rozwiązanie. Poznajcie Tab P10

Jakość, wszechstronność i innowacyjność. Można powiedzieć, że to właśnie te trzy cechy mają szczególne znacznie przy wyborze niemal każdego domowego sprzętu, a przede wszystkim tabletu. Zwłaszcza takiego, który ma posłużyć nie jednej osobie, ale całej rodzinie. Dla osób, które szukają właśnie takich cech Lenovo znalazło rozwiązanie. Poznajcie tablet Lenovo Tab P10.

Rozpoczął się właśnie rok szkolny, a najmłodsi członkowie rodziny, jak mało kto, potrzebują gadżetu do nauki i zabawy. Dlatego to właśnie teraz najczęściej zastanawiamy się nad wyborem urządzenia do nauki, pracy i rozrywki. 
 
Jaki sprzęt wybrać, aby sprawdził się świetnie w rękach zarówno dziecka, jak i rodzica? Na co zwrócić uwagę, aby nie żałować zakupu? Podpowiadamy na przykładzie jednego z najciekawszych tabletów dostępnych na rynku.

Wygląd i jakość wykonania na najwyższym poziomie 

Dla osób, które szukają nowoczesnego urządzenia do domu świetnym wyborem może okazać się Lenovo Tab P10. To tablet, który wyróżnia świetna jakość wykonania i nowoczesny, choć elegancki wygląd. 
 
Tab P10 przykuwa wzrok obecnością dużego, 10-calowego ekranu, zamkniętego w obudowie z wąskimi ramkami. Urządzenie wykonano z metalu i pokryto podwójną warstwą szkła, dzięki temu nie tylko świetnie wygląda, lecz także dobrze leży w dłoniach.

Tablet idealny dla rodzinyTablet idealny dla rodziny Lenovo

Wysoka wydajność i przyjemność użytkowania  

Lenovo Tab P10 to jednak nie tylko nowoczesny wygląd, lecz także zaawansowana specyfikacja. Za pracę tabletu odpowiada procesor Snapdragon 450 wsparty przez maksymalnie 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB przestrzeni na dane (dodatkowo jest możliwość włożenie karty pamięci). Takie podzespoły w połączeniu z Androidem Oreo zapewnią przyjemną pracę i rozrywkę. 
 
Do tego mamy tu oczywiście ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1200 px), który wyświetla świetnej jakości szczegółowy obraz. Panel wykonany został w technologii IPS, dzięki czemu oferuje on świetne kąty widzenia oraz bogatą gamę nasyconych kolorów. 
 
Czym byłby jednak świetny ekran bez wsparcia audio? Lenovo w Tab 10 zadbało i o to. Tablet może pochwalić się czterema wydajnymi głośnikami z obsługą Dolby Atmos. Warto podkreślić, że zostały one celowo pochylone w stronę głowy użytkownika, aby dostarczyć czysty dźwięk bezpośrednio do uszu.

Wszechstronne zastosowania 

Lenovo Tab P10 sprawdzi się zatem świetnie podczas wygodnego surfowania po sieci, przeglądania oraz edytowania dokumentów i prezentacji czy robienia notatek. Co więcej, będzie też doskonałym narzędziem służącym multimedialnej rozrywce - takiej jak oglądanie zdjęć i filmów oraz granie. 
 
Tablet tej wielkości dostarczy sporo rozrywki w domowym zaciszu, gdy chcemy skorzystać z niego na przykład w łóżku czy na kanapie. Dzięki niewielkiej wadze nie będzie jednak problemu z zabraniem go do szkoły, na uczelnię lub do pracy, gdzie może z kolei pełnić rolę przenośnego komputera, jednak znacznie bardziej mobilnego. 
 
Warto dodać też, że Lenovo Tab P10 został wyposażony w składającą się z czterech ogniw baterię o dużej pojemności 7000mAh. Według testów producenta jest ona w stanie dostarczać energię aż przez 12 godzin pracy lub rozrywki, a więc znacznie dłużej niż większość laptopów. Co więcej, dzięki technologii Rapid Charge może zostać błyskawicznie naładowana.

Tablet Lenovo Tab P10Tablet Lenovo Tab P10 Lenovo

Dla każdego coś dobrego  

Wielu użytkowników po wyborze tabletu boi się, że z urządzenia będzie korzystać tylko jeden członek rodziny. Faktycznie większość modeli z Androidem oferuje możliwość personalizacji systemu tylko pod jednego użytkownika.  
 
Lenovo w Tab P10 postanowiło temu zaradzić. Producenci dodali funkcję zakładania wielu kont. Każdy z domowników może więc założyć własne, które następnie dostosuje do własnych preferencji – wprowadzi wygodne dla siebie ustawienia, zmieni tapetę i zaloguje się do konta w mediach społecznościowych.   
 
Dzięki temu, gdy z tabletu będzie chciała skorzystać następna osoba, zaloguje się na swoje konto i nie naruszy ustawień pozostałych członków rodziny.

Czytnik linii papilarnych i bezpieczne konto dla dziecka  

Jak przystało na nowoczesny tablet, dzięki implementacji czytnika linii papilarnych w Lenovo Tab P10 każde z kont jest odpowiednio zabezpieczone, a logowanie się do niego jest dziecinnie proste – wystarczy przyłożyć palec do skanera. 
 
Lenovo Tab P10 może być też świetną „zabawką” dla najmłodszych. Oprogramowanie tabletu pozwala na odpowiednie dostosowanie dziecięcego konta. Rodzice mogą zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych. Wystarczy samodzielnie wybrać dostępną dla nich zawartość oraz ograniczyć czas używania tabletu. 
 
Jeśli zatem szukacie tabletu, który będzie narzędziem do pracy i rozrywki dla całej rodziny, Lenovo Tab P10 jest rozwiązaniem. To urządzenie, które łączy elegancki wygląd, świetną jakość wykonania oraz wysoką wydajność i wszechstronność zastosowań. I, co bardzo ważne, sprawdzi się w rękach każdego z członków rodziny.