Zapowiada się najbardziej spektakularny Black Friday w historii Polski. Rabaty nareszcie w stylu USA - do 96 proc.

Czarny Piątek zaznaczyło w kalendarzu wielu łowców okazji. Ci, którym zależy na naprawdę opłacalnych zakupach nastawiają budziki na wczesne godziny poranne, aby znaleźć wymarzoną okazję. W tym roku Black Friday będzie w Polsce wyjątkowy. Wszystko dzięki bezkompromisowym rabatom.

Koniec z symbolicznym i wirtualnym Black Friday

Sprzedawcy nauczyli się, że polscy konsumenci są wyjątkowo wrażliwi na okazje cenowe, dlatego też dwoją się i troją, aby w Black Friday zachęcić do zakupów. Wiele firm decyduje się na rabaty symboliczne, a wręcz i wirtualne. Tylko nieliczne przygotowują dla swoich klientów spektakularne promocje.

X-kom postanowił to zmienić. Zapowiada, że tegoroczny Black Friday, siódmy organizowany przez sieć, będzie największy w historii. Czarnopiątkowa promocja ruszy już w piątek o czwartej rano. A osoby, które korzystają z aplikacji mobilnej przecenione towary zobaczą już po północy.

Niespotykana skala przecen. Towary warte kilkadziesiąt milionów złotych za półdarmo

Rozmach X-kom nie ma sobie równych – trudno w historii całego polskiego internetu znaleźć bowiem tak atrakcyjne rabaty jak te, które oferuje sieć. Sięgną one bowiem nawet 96 proc. Mało tego – promocją objętych zostało 2500 różnych rodzajów produktów. W odróżnieniu od wielu innych sieci przecenione nie będą pojedyncze sztuki. Sieć obniży ceny na 150 tys. przedmiotów. Ich łączna wartość przekracza 40 mln zł.

W sklepie x-kom zakupimy przecenione smartfony, tablety, sprzęt komputerowy i setki innych promocji. Łowcy okazji będą mogli kupić taniej również inne produkty – w tym telewizory i sprzęt AGD. Zaoferuje je al.to – inny sklep należący do grupy x-com. Znajdziemy w nim również zabawki, co może być wyjątkową okazją do przedświątecznych zakupów.

Fani militariów na promocji również skorzystają z olbrzymich przecen combat.pl. Dostępny jest tam również sprzęt survivalowy oraz niezbędne akcesoria do wypraw w góry czy spędzanie nocy pod gołym niebem.

Nastaw budzik i zyskaj tysiące złotych dzięki Black Friday w x-kom

Czy warto nastawić budziki? Nowe ceny przecenionych towarów zwalają z nóg. Oto przykłady:

  • Komputer stacjonarny SHIRU 7200X i5-9400F/16GB/128+1TB/RX580 zostanie przeceniony z 2699 zł na 1999 zł. To zysk niemal 700 zł.
  • Laptop Lenovo Legion Y740-17 i7/32GB/1TB/Win10Pro RTX2080 144Hz będzie przeceniony z 9999 zł na 6999 zł. Zyskać można więc blisko 3000 zł.
  • Fotel Silver Monkey SMG-450 (Czarno-Szary) Materiałowy będzie tańszy o 100 zł - zamiast 499 zł będzie kosztował 399 zł.
  • Smartfon Huawei P30 128GB Bursztyn będzie przeceniony z 2099 zł na 1899 zł. Kilkaset zaoszczędzonych złotych będzie można wydać na inne cele.

Polacy kochają kupować w sieci

Według firmy badawczej Deloitte świąteczny sezon zakupów, którego przecież częścią jest Black Friday, jest w Polsce wart aż 20 mld zł. Mało tego – z roku na rok zwiększa się pula świątecznego budżetu, który Polacy decydują się wydać w sieci. Obecnie jest to już 30 proc. ogólnych wydatków związanych z Bożym Narodzeniem.

Black Friday przyjął się w Polsce, chociaż jest tradycją czysto amerykańską. Ma ścisły związek ze Świętem Dziękczynienia – wyprzedaż przypada na pierwszy piątek po tym dniu.

Tradycją Czarnego Piątku w USA są wyprzedaże na poziomie 95 proc. i właśnie takie promocje organizuje w tym roku x-kom. Jest więc spora szansa na to, że tegoroczne święto wyprzedaży nie będzie miało sobie równych.

Zobaczcie Czarny Piątek 2019 w x-kom