Spałeś w Black Friday? Cyber Monday to dzień wielkich przecen. Wiemy, co opłaca się kupić

Cyber Monday to nie mniej ważne święto łowców okazji niż Black Friday. Ci, którzy w Czarny Piątek nie mogli skorzystać z promocji, albo wciąż nie mają ich dość, przecenione produkty kupią też w Cybernetyczny Poniedziałek. Wiemy, że będzie on wyjątkowy.

Cyber Monday to drugie po Black Friday święto wyprzedaży. I chociaż amerykańska tradycja na dobre zadomowiła się w Polsce warto wiedzieć, gdzie rabaty są prawdziwe, a nie "udawane".

Sklepem, który swoje wirtualne półki dosłownie wypchał przecenionym towarem jest x-kom. Poniedziałkowe wyprzedaże na jego stronie ruszą punktualnie o godzinie 8:00. Korzystający z aplikacji przecenione towary zobaczą już o 7:00.

Trzeba podkreślić, że Cyber Monday to najlepsza okazja na zakup świątecznych prezentów. Nie ma raczej szans, by ktokolwiek w tak gorącym okresie zaoferował tak atrakcyjne ceny jak x-kom w tym wyjątkowym dniu. Towary są będą w naprawdę okazyjnych cenach:

  • Google Pixel 2 XL (128GB LTE, Just Black) - smartfon będzie dostępny nie w cenie 2699, a za jedyne 1599,00 zł
  • Microsoft Wireless Desktop 900  - zestaw składający się z bezprzewodowej klawiatury i myszki będzie kosztować  nie 199 zł, jak dotychczas, a jedynie 99 zł,
  • Laptop Acer Nitro 5 R5-3550H (16GB/512/Win10 RX560X IPS) zostanie przeceniony z 3 299,00 na 2699,00 zł,
  • Anker Power Bank PowerCore Select 10000 mAh zostanie przeceniony ze 119 na 79 zł.
  • Ever Classic, listwa zasilająca - potanieje z 39 do 27 zł,

Nie tylko elektronika. Zabawki, sprzęt AGD, militaria - wszystko dużo taniej

Warto pamiętać, że Cyber Monday zawita też do innych sklepów z grupy x-kom. Jest to o tyle istotne, że dzięki ofercie al.to taniej kupić będzie można nawet telewizory i sprzęt AGD. Ale nie tylko – również zabawki, artykuły dla mam i dzieci. Combat.pl przygotował z kolei coś dla prawdziwych twardzieli, którzy nie lubią przepłacać. Tu kupimy militaria, sprzęt survivalowy i outdoorowy.

Skąd to zakupowe szaleństwo? Gdy ceny spadają tak bardzo trudno nie korzystać

Skąd tradycja Cybernetycznego Poniedziałku? W USA po raz pierwszy zorganizowano go w 2005. Święto wyprzedaży przypadło w pierwszy poniedziałek po Black Friday.

O jego olbrzymiej popularności świadczą dane. Mieszkańcy USA w 2006 roku wydali w Cyber Monday 600 mln dol., cztery lata później było to już 1,4 mld dol, w 2013 roku 2 mld dol. Tymczasem w zeszłym roku wydatki sięgnęły... 8 mld dol.

Czym różni się Poniedziałek od Piątku? W Cyber Monday wyprzedaże organizują zazwyczaj wyłącznie sklepy internetowe. Towary, które oferuje x-kom raczej nie będą więc do kupienia w takiej cenie w sklepach stacjonarnych. Nie ma więc co tracić czasu na buszowanie w galeriach handlowych – prawdziwe, a nie wirtualne rabaty, są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy otworzyć stronę lub aplikację sklepu x-kom.

Zobaczcie Cyber Monday 2019 w x-kom