Bezlitosna dla plam, łagodna dla ubrań. Dlaczego warto wybrać pralkę z technologią pary?

Pranie może być bardziej efektywne tylko dzięki odpowiednim innowacjom. Udowadnia to Beko, wprowadzając na rynek modele z funkcją Steam Cure. Dlaczego właśnie ta funkcja sprawia, że znacznie łatwiej pozbyć się plam bez martwienia się o stan tkaniny?

Niemal wszyscy producenci pralek obiecują, że ich urządzenia poradzą sobie z każdą plamą. Niewielu jednak wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, które w realny sposób pozwalają zarówno czyścić ubrania skuteczniej, jak i przedłużać ich życie.

Siła połączona z precyzją i prostotą

Modelami spełniającymi oba te kryteria są pralki Beko z technologią Steam Cure. Jest to innowacja, którą bez wątpienia można nazwać przełomową. Okazuje się bowiem, że pranie wreszcie może być czynnością nazywaną nowoczesną.

Parą w plamę, nie w tkaninę

Steam Cure działa na dwa sposoby. Po pierwsze w znaczący sposób ułatwia usuwanie trudnych plam. Dzięki odpowiedniemu programowi tkaniny są bowiem traktowane strumieniem czystej pary. Jest on na tyle silny, by pozbyć się zabrudzeń przez ich zmiękczenie i na tyle precyzyjny, by w najmniejszym stopniu nie uszkodzić ubrań. W ten sposób para wykorzystywana jest na początku cyklu prania.

Pralki Beko dostosują się do twoich potrzebPralki Beko dostosują się do twoich potrzeb Materiał promocyjny partnera

Siła pary, którą znasz z żelazka. Ubrania przyjemne w dotyku

Steam Cure może też w pewnym stopniu zastąpić żelazko. Para może bowiem zostać podana pod koniec cyklu. Nadaje ubraniom pożądany kształt, wygładza je, czyni przyjemnymi w dotyku.

Dzięki nowatorskiej funkcji ubrania po wyjęciu z pralki są niemal całkowicie pozbawione zagnieceń, sprawiają wrażenie lekkich. I jeśli nawet prasowanie lub wygładzenia (np. parownicą) wciąż będzie konieczne, to dzięki parze stanie się znacznie mniej uciążliwe.

Nie tylko Steam Cure. Pralki Beko pełne funkcjonalnych innowacji

Warto pamiętać, że pralki Beko, takie jak MWTE9634XCW, EWTV8636XAW czy WTV8634XAW, są pełne innych nowoczesnych rozwiązań. Wśród nich wymienić warto możliwość sterowania urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu. Aplikacja HomeWhiz, z którą współpracują sprzęty Beko, pozwala zdalnie włączyć lub zatrzymać pranie, ustawić przypomnienia i zaplanować cykle oraz monitorować postępy w pracy urządzenia.

Nowoczesna i praktyczna jest również funkcja “Dodaj Pranie”. Pozwala ona dorzucić zapomnianą skarpetkę czy bluzkę bez rozpoczynania całego cyklu prania od nowa.

Pralki Beko wykorzystują też inne nowoczesne rozwiązania. Warto tu wymienić choćby znacznie mniej awaryjny silnik inwerterowy. Dzięki inżynierom Beko jest on cichy, wydajny i oszczędza energię.

Materiał promocyjny partneraMateriał promocyjny partnera Materiał promocyjny partnera

Dobrze byłoby, gdyby urządzenia, które są jednymi z najważniejszych w domu, były także nowocześnie i ergonomicznie zaprojektowane. Powinny bowiem robić wrażenie przez długie lata. Dlatego warto zwrócić uwagę także na to, jak pralki Beko prezentują się we wnętrzach. Już jedno spojrzenie wystarczy, by przekonać się, że pralki Beko wyglądają nowocześnie, w niczym nie ustępują znacznie droższym modelom.

Stream Cure to dowód na to, że dobre innowacje to takie, które rozwiązują realne problemy, sprawdzają się na co dzień i są niezawodne.