Audi pomaga klientom walczyć o ich biznes. Wygodne warunki finansowania pozwolą zadbać o twoje finanse

Audi wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom, którzy chcieliby rozwijać swoje firmy, ale w niepewnych czasach wolą wstrzymać się z decyzją o leasingu samochodu. Motoryzacyjny gigant przygotował dwa wyjątkowe narzędzia finansowe.

Ostatnie miesiące nie były zbyt łaskawe ani dla przedsiębiorców, ani dla zatrudnionych. Sytuacja nie sprzyja podejmowaniu finansowych decyzji, dlatego Audi zdecydowało się na znaczący krok, który może w wymierny sposób pomóc osobom, które wahają się i decyzję o wzięciu samochodu w leasing odkładają na później. Właścicielem Audi można stać się bez obaw o finanse.

 "2 pierwsze raty zapłacimy za Ciebie". Wyjątkowa propozycja Audi

 Audi oferuje możliwość uiszczenia pierwszej raty leasingu dopiero po dwóch miesiącach od podpisania umowy. Dwie pierwsze raty opłacane są przez Audi. To idealny sposób, by pojazdem cieszyć się już dziś, spokojnie czekając na polepszenie się sytuacji.

Rozwiązanie to dostępne jest dla klientów, którzy zdecydują się na Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców lub Audi Classic Leasing, przy minimalnej opłacie wstępnej w wysokości zaledwie 5%.

Audi A6 SedanAudi A6 Sedan Materiał promocyjny

Odstąpienie od umowy bez ryzyka

 Motoryzacyjny gigant ma też inne rozwiązanie, które ułatwia podjęcie decyzji o leasingu. , Daje możliwość zakończenia umowy leasingu w przypadku znaczącej utraty przychodów oraz zawieszenia lub zamknięcia działalności.

Z bezkosztowej rezygnacji z leasingu mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy działalność prowadzą od co najmniej dwóch lat. W wersji konsumenckiej również wymagany jest dwuletni okres zatrudnienia. Prowadzący firmy muszą wykazać utratę przychodów w wysokości co najmniej 50 proc. Osoby prywatne mogą odstąpić od umowy o ile utracą pracę lub ogłoszą upadłość konsumencką.

Także w przypadku tego rozwiązania opłata wstępna jest na poziomie zaledwie 5%.

Wygodny leasing z poduszką finansową

Finansowe bezpieczeństwo firmy można zabezpieczyć jeszcze bardziej - Audi oferuje bowiem możliwość ubezpieczenia się od utraty pracy przez jednoosobowe podmioty gospodarcze. Skorzystanie z tego instrumentu nie zwiększa wysokości rat.

Audi A4 SedanAudi A4 Sedan Materiał promocyjny

Z korzystnych warunków finansowania zakupu samochodu z pewnością warto skorzystać – możliwość odstąpienia od umowy aż przez rok albo zaoszczędzenia aż dwóch miesięcznych rat wydają się wyjątkowo hojną poduszką finansową. Dzięki nowej polityce Audi decyzja o leasingu nowego auta powinna być znacznie łatwiejsza, również dla tych przedsiębiorców i zatrudnionych, którzy na najbliższe miesiące patrzą z obawą.

Warto też podkreślić, że gama pojazdów oferowanych w atrakcyjnym finansowaniu przez Audi jest naprawdę szeroka.

Więcej o: