Teraz i Ty możesz zarabiać na hostingu, nie wydając pieniędzy. Wystarczy jeden kod

Zarabianie bez wychodzenia z domu, bez szczegółowego analizowania oferty, za pośrednictwem jednego prostego linku? Dzięki Programowi Partnerskiemu nazwa.pl jest to możliwe!

Generowanie nowych źródeł przychodu jest istotne zarówno dla małego i dużego przedsiębiorcy, jak i osoby pracującej na etacie. W dobie epidemii koronawirusa jeszcze bardziej warto sięgać po szansę na dodatkowe pieniądze.

Jednym z najprostszych i najbezpieczniejszych sposobów na dodatkowy zysk jest Program Partnerski prowadzony przez nazwa.pl. Lider rynku usług hostingowych pozwala zarabiać każdemu na polecaniu swoich usług.

Wystarczy jeden kod, czyli jak zarabiać na polecaniu usług, które wybrały miliony

Osoby i podmioty, które przystąpią do Programu Partnerskiego, otrzymają specjalny kod rabatowy. Jest korzystny zarówno dla tego, kto go użyje, jak i dla udostępniającego. Klient, który skorzysta z vouchera, za usługi nazwa.pl zapłaci bowiem o 20 proc. mniej. A na konto polecającego popłynie 25 proc. od każdej wpłaconej kwoty. Na tym wyjątkowym rozwiązaniu korzystają więc wszyscy.

Wystarczy jeden kod i zarabiaszWystarczy jeden kod i zarabiasz Materiał promocyjny

Chcesz działać na większą skalę? Zarabiaj jeszcze więcej

Firma nazwa.pl ma też specjalną ofertę dla tych, którzy jej usługi chcieliby polecać na większą skalę. Mowa o twórcach stron internetowych, serwisach komputerowych lub osobach prowadzących innego rodzaju usługi, dzięki którym polecanie jest możliwe w większym zakresie.

Wymienione wyżej podmioty w ramach Programu Partnerskiego mogą liczyć na 50 proc. prowizji od pierwszej wpłaty i aż do 35 proc. od kolejnych. Wielkość prowizji zależy od tego czy osoba korzystająca z kodu przedłuża korzystanie z usług nazwa.pl.

O to nietrudno, bo firma jest liderem branży technologicznej w Polsce. Ma na koncie 4 mln zarejestrowanych domen, a z usług skorzystał ponad milion Klientów.

Przyłącz się do lidera, dowiedz się, z jakich usług mogą korzystać ci, którym polecisz jego usługi

Dlaczego klienci chcą korzystać z usług nazwa.pl? Firma bezustannie wdraża innowacje, które sprawiają, że konkurencji trudno dotrzymać kroku. Wśród najważniejszych inwestycji podjętych przez spółkę wymienić należy dyski Intel Optane. Dzięki nim strony mogą ładować się nawet 10 razy szybciej. Na szybkość korzystania z usług mają też wpływ przełomowe procesory Intel Xeon E-2288G, z których korzysta nazwa.pl. Dzięki temu system działa w sposób jeszcze bardziej zoptymalizowany.

Świadczą o tym chociażby parametry hostingu w chmurze. To technologia, która umożliwia łatwe dopasowanie do rosnących potrzeb klienta, wykrywając zwiększenie zainteresowania stroną internetową w ciągu zaledwie dziesiętnych części sekundy.

Spółka nazwa.pl oprócz wydajnego hostingu świadczy też inne usługi niezbędne dla firm, na przykład kopiowanie plików do bezpiecznej chmury. Cloud Backup chroni nie tylko przed skutkami ataków cyberprzestępców, ale także przed przypadkowym usunięciem danych.

Możliwości polecania usług nazwa.pl jest więc sporo. Każda firma, która ma swoją stronę WWW, przechowuje dane, kontaktuje się z klientem, bądź prowadzi sprzedaż towarów lub usług, potrzebuje profesjonalnego partnera w zakresie hostingu. Przystąpienie do Programu Partnerskiego nazwa.pl daje więc więcej możliwości na zwiększenie zysku niż mogłoby się wydawać.

W jaki sposób zacząć zarabiać na partnerstwie z nazwa.pl?

To bardzo proste, wystarczy zalogować się do Panelu Klienta i pobrać voucher lub skopiować link rabatujący, a później przekazać go osobie, której polecamy usługi nazwa.pl.

Za pomocą kodu zawartego na voucherze lub w linku można zamówić usługi z obniżką 20 proc. od ceny na stronie nazwa.pl, a każde takie opłacone zamówienie to kolejne punkty Programu Partnerskiego zapisane na naszym koncie. Oczywiście kod może być używany wielokrotnie. Zgromadzonych punktów można w dowolnym momencie użyć do opłacenia własnych usług w nazwa.pl lub wypłacić je na podany rachunek bankowy. Co ważne, do uczestników Programu Partnerskiego środki trafiają już w ciągu 24 godzin.

Więcej o: