Empik Premium na rok tańszy o połowę. Sprawdź, ile zyskujesz

Empik ma wyjątkową ofertę dla Polaków, którzy coraz więcej czasu spędzają w gronie rodziny i przyjaciół lub szukają pomysłów na wartościowe spędzenie czasu wolnego. Usługa Empik Premium jest teraz tańsza o połowę - daje dostęp do stałych zniżek i specjalnych ofert, darmowej dostawy, a także do ebooków, audiobooków, muzyki. Co jeszcze można zyskać za jedyne 39,99 zł rocznie? Spore oszczędności.

Nadchodzące miesiące Polacy wciąż najczęściej będą spędzać – unikając dużych skupisk i dalekich eskapad - w gronie rodziny i przyjaciół lub sam na sam ze swoimi zainteresowaniami. To dom będzie centrum życia. Wakacje, które zbliżają się do końca, to najlepszy dowód na zmianę naszych przyzwyczajeń. Chęć wyjazdu na zagraniczny urlop zadeklarowało mniej niż 9 proc. badanych. Zazwyczaj ten odsetek wynosił ponad 30 proc. Analizy wskazują też, że Polacy cenią oszczędności – wielu z nich szuka sposobów, by obniżyć wydatki.

I tu z odpowiedzią i ciekawą propozycją przychodzi Empik. Jego flagową usługę - Empik Premium - można teraz kupić za połowę ceny. To zaledwie 39,99 zł za cały rok, co oznacza jedynie 3,33 zł miesięcznie. Za tę kwotę można otrzymać wiele korzyści i bonusów, z których można korzystać każdego dnia. 

Empik Premium. Sprawdź, ile zyskujesz za kilka złotych  miesięcznie. Nie płacisz za przesyłki, kupujesz taniej

Po pierwsze dzięki Empik Premium zamówienia składane za pośrednictwem strony Empik.com są z dostarczane kurierem i do punktów odbioru za darmo. Nie musimy więc martwić się kosztami dostawy. Po drugie we wszystkich salonach Empik otrzymamy 15 proc. stałej zniżki. Uzyskujemy też dostęp do setek tysięcy produktów oferowanych przez Empik.com ze zniżkami nawet do 20 proc.

Korzyści jest jeszcze więcej. Uczestnicy programu Empik Premium mają  dostęp do ponad trzynastu tysięcy ebooków i audiobooków w popularnej i wysoko ocenianej aplikacji Empik Go.  Warto podkreślić, że to także oryginalne seriale audio, słuchowiska w gwiazdorskiej obsadzie czy autorskie podcasty.

Kolejną korzyść, na którą mogą liczyć korzystający z Empik Premium, jest dostęp do milionów utworów muzycznych w ramach aplikacji Empik Music (na 60 dni), stała zniżka na usługi Empik Foto i dodatkowe 3% zwrotu za zakupy (można w ten sposób zyskać nawet do 600 złotych rocznie).

Empik PremiumEmpik Premium Materiał promocyjny

Przedłuż Empik Premium - ciesz się filmami i serialami za darmo

Osoby, które przedłużą Empik Premium po okresie darmowego dostępu (przypomnijmy, że Empik otworzył za darmo swoją usługę na okres pandemii i kilkakrotnie przedłużał tę promocję), mogą liczyć teraz na dodatkowy bonus. Będą mogli  cieszyć się darmowymi filmami i serialami -  otrzymują bowiem dostęp do platformy HBO GO. Przez okrągły miesiąc mogą bez opłat oglądać wiele kinowych hitów i kultowych seriali – wśród nich Grę o Tron, Gwiezdne Wojny czy Czarnobyl.  

Korzyści z usługi Empik Premium doceniło już 650 tys. osób. Średnio miesięczne każdy oszczędza ok. 50 zł, można więc powiedzieć, że zakup usługi zwraca się niemal natychmiast.  W razie pytań i chęci aktywacji pakietu bądź jego przedłużenia  korzystać można zarówno z aplikacji Empik, strony Empik.com, jak i salonów stacjonarnych.