Stwórz własny inteligentny ekosystem. Kup laptop lub smartfon Huawei i sprawdź, jak łatwo dogadują się z innym sprzętem

Huawei oferuje wyjątkowe zestawy swoich topowych produktów. Dzięki nowej kampanii Together 2020, tablet czy laptop można kupić w wyjątkowych zestawach. Urządzenia produkowane przez giganta technologii są bowiem wyposażone w przełomową technologię Huawei Share. Wymiana danych to teraz kwestia jednego dotknięcia. Marka realizuje w ten sposób swoją nową strategię. O co chodzi w idei "1+8+N"?

Huawei to nie tylko globalny lider sprzedaży smartfonów. Gigant ma swoim klientom do zaoferowania znacznie więcej ciekawych produktów. Wiele z nich w ramach nowej kampanii Together 2020 jest oferowanych w atrakcyjnych cenach lub bogatych zestawach.  

"1+8+N", czyli ty i twój smartfon w centrum cyfrowego świata 

Huawei promuje nową strategię, którą symbolizuje nieco tajemniczy skrót - "1+8+N". Świetnie oddaje on jednak ideę. Jedynka oznacza będący w centrum elektronicznego ekosystemu smarfon i posiadającego go użytkownika. Ósemka reprezentuje osiem różnych urządzeń, które z łatwością można dzięki innowacji Huawei ze sobą łączyć. N to symbol usług, o które można rozbudować wykorzystywane sprzęty.  

Łączenie urządzeń, wymianę danych, przesyłanie informacji w przypadku Huawei stosować można pomiędzy wieloma urządzeniami, takimi jak komputery, tablety, inteligentne zegarki, słuchawki, głośniki a nawet okulary i telewizory. 

Skomponuj własny zestaw wyjątkowych urządzeń  

Jak komponować zestawy Huawei? Warto korzystać z wyjątkowo atrakcyjnych cen. Wyjątkowo wydajny ultrabook MateBooX Pro będzie dostępny w zestawie z kilkoma różnymi urządzeniami. Zestaw będzie można skomponować według własnych potrzeb i dobrać inteligentny zegarek Huawei Watch GT 2, bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 3i lub wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne router Huawei WiFi AX3 Quad-Core. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi sygnału i obsłudze wielu najwyższych protokołów sprawnie rozdzieli sygnał pomiędzy wiele różnego typu urządzeń.  

Huawei w specjalnej ofercie udostępnia też inne wyjątkowe zestawy. Tablet MatePad Pro dostępny jest z rysikiem M-Pencil, który rozpoznaje aż 4096 poziomów nacisku i może być ładowany bezprzewodowo. Do urządzenia jest też dostępna klawiatura. Fani kina docenią dostęp do specjalnej oferty FilmBox w usłudze Huawei Filmy. Ci, którzy chcą przechowywać dane dostępne dla wielu urządzeń i sieci mogą skorzystać z usługi Huawei Chmura.  

Huawei chce, byś zestawiał i łączył. Poznaj innowację, która odmieni twoją codzienność: Huawei Share 

Urządzenia, które Huawei ma w swojej ofercie są ciekawe nie tylko przez swoją różnorodność i technologiczne zaawansowanie, ale jedną cechę, która wyróżnia je na tle konkurencji. Chodzi o technologię Huawei Share. Innowacja pozwala wyjątkowo wygodnie i szybko łączyć ze sobą urządzenia. Dosłownie za jednym dotknięciem smartfon może wymienić dane z inteligentnym zegarkiem, tabletem, laptopem, głośnikiem.  

Poznaj innowację, która odmieni twoją codzienność: Huawei SharePoznaj innowację, która odmieni twoją codzienność: Huawei Share Materiał promocyjny

Przesyłaj dane wygodniej niż kiedykolwiek 

Sekret wygodnego i szybkiego przesyłania danych polega na połączeniu kilku technologii. Dla przykładu laptopy Huawei wyposażone są w technologię Huawei Share. Smartfon, taki jak Huawei P40 Pro, również do nawiązania połączenia wykorzystuje technologię NFC, dzięki czemu nawiązanie połączenia pomiędzy sprzętem przebiega błyskawicznie. Technologię wykorzystuje też wiele innych urządzeń produkowanych przez giganta, dlatego „rozmawianie” komputera, tableta, laptopa, smartfona czy słuchawek i głośników jest tak komfortowe, spójne i łatwe. 

Technologia jest niesamowicie szybka. Dzięki funkcji Huawei Share OneHop przeniesienie 500 zdjęć ze smarfona na laptop zajmie zaledwie minutę. Praktycznych zastosowań innowacji Huawei jest więcej – pozwala ona na przykład na szybkie współdzielenie ekranu smarfona i laptopa. W tym celu wystarczy skorzystać z funkcji Multi-Screen Collaboration. Huawei Share ułatwia też pracę – fragment tekstu skopiowany na laptopa można też wkleić używając smarfonu. To niezwykle ułatwia życie w wielu sytuacjach – zamiast tworzyć notatkę, wysyłać maila do samego siebie, pisać wiadomości w komunikatorach dane możemy przesyłać za pomocą współdzielonego schowka.    

Huawei łączy nie tylko urządzenia, ale i influencerów. O swoich codziennych doświadczeniach z urządzeniami produkowanymi przez giganta, które wykorzystują funkcję Huawei Share, opowiedzieli we wspólnym filmie.  W ramach kampanii Together 2020 Małgorzata Kożuchowska, Karolina Pisarek, Marcin Tyszka, Krzysztof Jankes Jankowski oraz Robert Lewandowski, ambasador Huawei w Europie, wyjaśnili w jaki sposób ekosystem produktów i usług Huawei sprawdza się na co dzień i jak można zainspirować się do kreatywnego wykorzystywania tej innowacji.     

Więcej o: