Smartfony, laptopy, słuchawki. Dzięki przełomowej technologii Huawei wszystkie urządzenia możesz łączyć za jednym dotknięciem. Poznaj kampanię Together 2020

Wybierając urządzenia takie jak smartfon, komputer, laptop, warto brać pod uwagę ich praktyczne zalety. Okazuje się bowiem, że niektóre urządzenia są bardziej "sprytne" od konkurencyjnych. Tak jest w przypadku sprzętów Huawei, które teraz są dostępne w zestawach. Dlaczego warto je łączyć? Na to pytanie odpowiada kampania Together 2020.

W ramach kampanii powstał specjalny spot, w którym wystąpili w nim Małgorzata Kożuchowska, Karolina Pisarek, Marcin Tyszka, Krzysztof Jankes Jankowski a także Robert Lewandowski, ambasador Huawei w Europie. Dzięki nim dowiadujemy się, że dlaczego urządzenia Huwai świetnie sprawdzają się zarówno w trakcie pracy, jak i w zastosowaniach typowo rozrywkowych.

Huawei pozwala łączyć urządzenia w zestawy 

Dlatego też wiele urządzeń kupić można obecnie albo taniej, albo w atrakcyjnym cenowo zestawie. I tak na przykład flagowiec Huawei P40 Pro, ultranowoczesny laptop MateBoo X Pro czy tablet MatePad Pro można połączyć z inteligentnym zegarkiem Watch GT 2, słuchawkami FreeBuds 3 czy nowością w ofercie – głośnikiem Sound X.  

Użytkownik może sam decydować, w jaki sposób zbuduje ekosystem swoich urządzeń. Dlatego smartfon Huawei P40 można łączyć zarówno ze słuchawkami jak i głośnikiem. W pierwszym wypadku mamy do czynienia z urządzeniem, które komfort zapewni nam przez bezprzewodowe ładowanie. W drugim wrażenie zrobi na nas przestrzenny dźwięk 360 stopni, za który odpowiada aż sześć głośników i subwoofer.  

W parę można połączyć też np. ultrabook MateBoo X Pro, który można obsługiwać dotykowym wyświetlaczem, smartfon Huawei P40 Pro, wykorzystujący superwydajny procesor Kirin 990 5G. Oba sprzęty świetnie "dogadają się" z głośnikiem, słuchawkami, a także inteligentnym zegarkiem. Wyposażony w wyrazisty ekran AMOLED pozwoli na swobodę np. podczas treningu – nie tylko pokaże nam informacje przesłane na komputer, ale wyśle do niego odczyt pulsu. Urządzenie potrafi też monitorować sen, pomaga w przeprowadzaniu treningu, a jedno naładowanie wystarczy na dwa tygodnie działania.  

Inne zestawy oferowane przez Huawei są nieco bardziej dedykowane. Tablet MatePad Pro, superjasny i odzwierciedlający kolory w sposób doskonały, dostępny jest z rysikiem M-Pencil. Świetnie sprawdzi się w pracach graficznych i innego typu wymagających zastosowaniach – rozpoznaje bowiem 4096 poziomów nacisku.  

"1+8+N" – Huawei chce, byś zawsze był w centrum 

Dlaczego Huawei kładzie taki nacisk na możliwość łączenia urządzeń? Ta funkcja to element nowej strategii "1+8+N". Smartfon, który zawsze jest w środku ekosystemu łączyć można bowiem z ośmioma typami urządzeń, a te z kolei korzystać mogą z szeregu usług.  

Użytkownik, który zdecyduje się skorzystać np. z Huawei P40 Pro w łatwy sposób porozumie się z laptopem, głośnikiem, słuchawkami, głośnikami, zegarkiem.

Huawei Share – mistrzostwo wygody 

Dlaczego urządzenia tak łatwo łączyć? Ich unikalną cechą jest umiejętność łatwego wymieniania danych. Technologia Huawei Share korzysta bowiem z technologii Huawei Share OneHop. W praktyce skomunikowanie smartfona i słuchawek wymaga jedynie prostego gestu – ich zetknięcia. Przesył danych jest wyjątkowo szybki. 

Można przekonać się o tym w kilku sytuacjach, które do tej pory wymagały kabli, dodatkowych urządzeń lub płatnych usług. Huawei Share pozwala m.in. na szybkie przesyłanie zdjęć pomiędzy smarfonem i laptopem - nawet 500 zdjęć w minutę. Funkcja znacznie łatwiej niż inne rozwiązania pozwala współdzielić ekran urządzenia mobilnego i telewizora. Daje znacznie łatwiejszy dostęp do usługi takich jak Huawei Cloud. Przesył plików i zdjęć jest dzięki Huawei Share jeszcze bardziej automatyczny. 

Pomiędzy urządzeniami można też łatwiej przesyłać nie tylko zdjęcia, ale i pliki. Huawei Share umożliwia nawet korzystanie kilku urządzeniom z jednego schowka. Tekst skopiowany na komputerze pojawia się w pamięci schowka smartfona i odwrotnie. W podobnie prosty sposób można kopiować całe dokumenty.  

Więcej o: