Zbliża się prawdziwe święto łowców okazji. Dzięki Allegro Smart możesz przebierać w ofertach Smart Week

Na polskim rynku jest dostępna usługa, która całkowicie rewolucjonizuje zakupy online. Nie tylko daje dostęp do darmowych przesyłek. Otwiera też drzwi do wyjątkowych ofert niewidocznych dla innych. W tym roku przez okrągły tydzień kupować będzie można nawet do 70 proc. taniej. Wystarczy uruchomić usługę, która w abonamencie rocznym kosztuje zaledwie 4,08 zł miesięcznie.

Polacy coraz chętniej kupują w internecie. Z każdym rokiem stają się coraz bardziej świadomymi konsumentami, którzy rozumieją, że sieć jest pełna prawdziwych okazji. Wystarczy tylko znaleźć klucz, który da do nich dostęp.

Allegro Smart! czyli "za darmo" do potęgi

Taką ofertą na polskim rynku z pewnością jest usługa Allegro Smart! Dzięki niej przez cały rok możemy otrzymywać przesyłki zakupione przez serwis Allegro za darmo. Koszt usługi jest niewielki – wynosi bowiem zaledwie 4,08 zł miesięcznie. W zamian za tę symboliczną kwotę nie musimy martwić się o koszt wysyłki w przypadku przedmiotów, których cena wynosi co najmniej 40 zł. Płacąc przynajmniej 100 zł za darmo mamy kuriera.

Program cieszy się gigantyczną popularnością. Uczestnicy projektu zaoszczędzili dzięki niemu, od uruchomienia w 2018 roku, już ponad miliard złotych! Kwota, która została w portfelach zamawiających od początku tego roku również jest imponująca – wynosi 540 mln.

Smart! Okazje – tylko dla użytkowników Allegro Smart! Taniej nawet o 70 proc.

Usługa pozwala nie tylko na darmową przesyłkę do domu (listem, kurierem, paczką pocztową) lub 25 tys. punktów odbioru w całym kraju – od Paczkomatów, przez sklepy Żabka po stacje Orlen, punkty Poczty Polskiej i kioski Ruchu. Otwiera nam też drzwi do specjalnych ofert. Smart! Okazje widoczne są tylko dla uczestników programu. Pozwalają oszczędzić od kilku do nawet kilkuset złotych.

Czasami oszczędności mogą być jeszcze większe. Co roku Allegro organizuje jednak specjalny festiwal niskich cen - Smart! Week. Przez okrągły tydzień od 28 września sprzedawcy będą prześcigać się, by zaoferować produkty w cenach niższych nawet o kilkadziesiąt procent. Firm, które oferują swoje produkty na Allegro jest już 117 tysięcy. Dlatego też każdy może znaleźć dla siebie wyjątkową okazję, którą dzięki Allegr Smart! można otrzymać nie martwiąc się kosztami wysyłki.

Największy festiwal niskich cen w historii Allegro

Allegro zapowiada, że tegoroczny Smart! Week będzie wyjątkowy. W odpowiedzi na olbrzymią popularność, którą projekt cieszył się w zeszłym roku, w tym postanowiono go zwiększyć aż czterokrotnie. Oznacza to jeszcze więcej wyjątkowych ofert. Niektóre ceny będą o 70 proc. niższe.

Jak zapolować na prawdziwą Smart Okazję? Warto po prostu śledzić serwis. Informacje o wyjątkowej ofercie są w specjalny sposób wyróżnione. Użytkownicy każdego dnia mają dostęp do dwóch rodzajów superofert - jedne są limitowane, a drugie nie.

Korzyści dla uczestników programu Allegro Smart! jest oczywiście więcej. Oprócz możliwości darmowego zwrotu produktów, użytkownicy mogą też liczyć na dedykowaną opiekę konsultantów w ramach programu ochrony kupujących. Program umożliwia też zakup biletów na imprezy kulturalne – często w przedsprzedaży.

Poluj na okazje. Festiwal Smart! Okazji rusza 28 września

Warto pamiętać, że Smart! Okazje rozchodzą się błyskawicznie. Serwis warto zatem śledzić już od 21 września. Wtedy to pojawią się informacje o pierwszych specjalnych ofertach. Od 27 września każdego dnia będą się pojawiać nowe limitowane oferty.

Warto więc na bieżąco śledzić stronę. Wymaga to prostego kliknięcia w specjalną ikonkę widoczną na komputerze, tablecie, czy smartfonie. Następnie aplikacja przypomni użytkownikowi – za pomocą powiadomienia i wiadomości e-mail – o zbliżającej się możliwości upolowania Smart! Okazji. Oferty widoczne będą aż do wyczerpania zapasów.

Allegro Smart! Dostępny jest zarówno w abonamencie miesięcznym jak i rocznym. Usługę można więc zamówić płacąc za jeden miesiąc 8,99 zł lub w abonamencie rocznym za 49 zł, co daje kwotę 4,08 zł w przeliczeniu na każdy miesiąc.