Mamy listę prawdziwych okazji Smart Week. Zobacz, co kupisz taniej, dzięki usłudze, która pozwala oszczędzać cały rok

Kupowanie w sieci może być nie tylko wygodne i bezpieczne. W sieci właśnie rozpoczął się prawdziwy festiwal niskich, mniejszych nawet o 70 proc. cen. Żeby oferty objęte tą wyjątkową akcją zobaczyć trzeba aktywować jedną usługę. W zamian cały rok nie będziemy musieli płacić za przesyłki.

Allegro przygotowało w tym roku wyjątkowe święto dla wszystkich łowców okazji i fanów zakupów internetowych. Chodzi o Allegro Smart! Week, czyli trwający aż tydzień festiwal specjalnych ofert dostępnych tylko na Allegro. Przez siedem dni, od 28 września, w najpopularniejszym serwisie zakupowym w Polsce będzie można znaleźć setki przecenionych towarów, tańszych w niektórych przypadkach o 70 proc.

Produkty oferowane w ramach Smart! Week nie są widoczne dla wszystkich. Dostęp do nich mają wyłącznie użytkownicy Allegro Smart! To usługa, dzięki której można zaoszczędzić spore pieniądze na przesyłkach. Jak to działa? Wystarczy aktywować program – płacąc 8,99 zł miesięcznie, lub 49 zł rocznie. I natychmiast można cieszyć się bezpłatnym dostarczaniem tych towarów, których cena wynosi co najmniej 40 zł. Dostawę można zamówić do jednego z 25 tys. punktów w całym kraju. W przypadku produktów kosztujących 100 zł darmowy jest również kurier do domu. Polacy przekonali się, że Allegro Smart! przynosi naprawdę wymierne korzyści. Od początku uruchomienia programu zaoszczędzili na przesyłkach już ponad miliard złotych!

materiał promocyjnymateriał promocyjny Za kwotę zaledwie 4,08 zł miesięcznie przy abonamencie rocznym, możemy więc mieć zarówno dostęp do darmowych przesyłek, jak i wyjątkowych ofert. Rzadko zdarza się tak atrakcyjne połączenie korzyści

Zakup towarów w ramach Smart! Week nie różni się od tradycyjnych transakcji przeprowadzanych na Allegro. Poszukując okazji warto po prostu śledzić na bieżąco portal. Na 20 minut przed rozpoczęciem sprzedaży produkty objęte promocją można dodać do obserwowanych – służy do tego prosta ikonka. Tuż przed rozpoczęciem sprzedaży platforma powiadomi nas o zbliżającej się możliwości zakupu. Warto z decyzją się spieszyć – produkty w Smart! Week są naprawdę wyjątkowo tanie, ich ilość w niektórych przypadkach jest jednak ograniczona. Dlatego okazje warto upatrzeć sobie wcześniej.

Wiemy, co będzie można kupić taniej dzięki Allegro Smart! Week

Na co będzie można zapolować w tym roku? Allegro Smart! Week pozwoli zapolować m.in. na duże markowe telewizory – w tym wypadku cena ma być niższa nawet o 1500 zł. Taniej będzie można kupić też popularne konsole oszczędzając nawet 470 zł. W atrakcyjnych cenach pojawią się też telefony Xiaomi taniej. Tu zyskać będzie można 250 zł. Tańsze będą nawet ubrania czy zestawy środków czystości tańsze o 30 proc.

Nawet jeśli okazji nie uda się upolować podczas festiwalu Smart! Week specjalne oferty są widoczne dla użytkowników usługi Allegro Smart! cały rok. Korzyści dla uczestników jest więcej  - chociażby dostęp do przedsprzedaży biletów.

Więcej o: