Wiedzą, czym żyje student. Gigant handlu ma sposób na darmowe przesyłki, zniżki do kina i tańsze podróże autobusem

Kupowanie w sieci to dla osób młodych chleb powszedni. Dzięki nowej usłudze, dostępnej tylko dla studentów, kupowanie w internecie może być nie tylko tańsze. Teraz wiąże się z dodatkowymi bonusami, dzięki którym nawet jazda autobusem czy wizyta w kinie mogą być znacznie mniej kosztowne.

O tym, że z internetu korzysta już zdecydowana większość Polaków, nikogo nie trzeba przekonywać. Kiedy przyjrzeć się danym, te okazują się interesujące. Okazuje się bowiem, że o ile blisko 70 proc. dorosłych łączy się z siecią, to w grupie wiekowej 18-24 lata, czyli przede wszystkim studentów, odsetek ten sięga 98 proc. Jeśli wziąć pod uwagę jedną z najpopularniejszych internetowych aktywności, czyli zakupy online i tu wyraźnie widać, które pokolenie "jest królem". Blisko 90 proc. Polaków w wieku 18-24 lata kupuje w sieci.

100 mln markowych ofert. Wybieraj i nie płać za transport dzięki Allegro Smart! Student. Oszczędzaj setki złotych

Jedną z najpopularniejszych platform zakupowych w Polsce jest Allegro. Portal, który dawniej określany był mianem aukcyjnego, w ciągu ostatnich lat zmienił swoje oblicze, stając się wielkim sklepem agregującym oferty wielu znanych marek.

Wśród wielu zalet Allegro wymienić można dostęp do ponad 100 mln ofert, z których większość stanowią produkty nowe, markowe, dokładnie takie, jakie kupić można w sklepach. Portal organizuje liczne akcje promocyjne, dzięki którym można sporo oszczędzić. Jedną z usług, które zasługują na szczególną uwagę, jest Allegro Smart! Student.

Program ten pozwala na korzystanie z darmowych przesyłek. Przedmioty o wartości co najmniej 40 zł można zamówić do jednego z tysięcy punktów w Polsce takich jak Paczkomaty. Położone są blisko osiedli, centrów miast czy uczelni - tam, gdzie młody człowiek bywa najczęściej. Przy kwocie 100 zł bezpłatny jest transport kurierem.

Allegro Smart! Student to nie tylko darmowe przesyłki. Za 3,25 zł miesięcznie masz tańsze przejazdy autobusem i wejście do kina. Darmowy transfer też się znajdzie

Studenci z usługi Allegro Smart! korzystać mogą na specjalnych warunkach. Po pierwsze jest ona wyjątkowo tania, bo kosztuje zaledwie 39 zł za cały rok. Miesięczny koszt obsługi jest więc niższy od ceny znaczka pocztowego – wynosi zaledwie 3,25 zł. Niższa cena to nie jedyna korzyść. Przez pół roku Allegro Smart! Student jest bowiem bezpłatne.

Oprócz darmowych przesyłek studenci zyskać mogą jeszcze więcej. Uczestnicy programu otrzymują 20 proc.  na bilety Flixbusa, -20 proc. na przekąski i napoje w Multikinie, fotel VIP w cenie zwykłego, specjalny zestaw dla Smart Studenta za 12,90 zł, -20 proc. na przejazdy wszystkimi pojazdami Blinkee.city oraz 7 GB dodatkowego internetu dla obecnych klientów T-mobile i Heya.

Codziennie jakaś okazja. Markowe towary z rabatem dzięki Allegro Smart! Student. Zobacz jakie to proste

Usługa Allegro Smart! Student daje też dostęp do specjalnych, niewidocznych dla innych ofert. Pojawiają się one na portalu Allegro codziennie o godz. 20. Rabaty oferowane na sprzedawców sięgają kilkudziesięciu procent i dotyczą nowych, markowych produktów.

Allegro Smart! Student umożliwia też dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty i inne imprezy artystyczne.

Aktywacja usługi jest prosta. Na stronie Allegro Smart! należy brać wybierz odpowiednie pole dotyczące abonamentu. Najkorzystniejszy jest abonament roczny, lecz do wyboru jest również miesięczny, kosztujący 8,99 zł. 

Za usługę można zapłacić kartą, przelewem lub BLIK-iem. Po akceptacji regulaminu i zapłacie otrzymujemy dostęp do wszystkich bonusów: darmowych przesyłek, specjalnych ofert, zniżek u partnerów programu. Ponadto zyskujemy priorytetową opiekę konsultantów.

Korzystanie z usługi Allegro Smart! pozwala oszczędzać nawet kilkaset złotych rocznie na produktach – dzięki rabatom oraz na przesyłkach – z powodu zwolnienia z opłaty za transport. Skorzystanie z oferty jest wyjątkowo korzystne – po pierwsze studenci mają aż 30 dni na odstąpienie od umowy, po drugie wszystkie towary kupowane w ramach Allegro Smart! objęte są darmowym zwrotem. Najwyższy czas przekonać się zatem jak działa największa handlowa platforma w Polsce.