Odbierz najnowszy smartfon i patrz, jak przez pół roku raty płaci operator. Znana sieć rozpoczęła promocję

Najnowszy flagowiec, za który nie trzeba płacić rat przez sześć lub nawet dziewięć miesięcy? To możliwe. W wyjątkowej ofercie sieci, która skierowana jest do wszystkich marzących o niezawodnym smartfonie bez limitów. Sprawdź, jak potężne urządzenia są do wyboru, jak atrakcyjne abonamenty i ile oszczędzisz dzięki niecodziennej promocji.

Ci, którzy chcą cieszyć się nowym smartfonem, nie martwiąc się kosztem jego zakupu, mogą skorzystać z wyjątkowej promocji. Dzięki niej najbardziej zaawansowane technologicznie telefony można odebrać z salonu, nie płacąc rat przez sześć lub nawet dziewięć miesięcy. Do tego wybierać można z abonamentów, których ceny zaczynają się od 35 zł.

Nie wydawaj kilku tysięcy. Odbierz tegorocznego flagowca płacąc 0 zł przez nawet 9 miesięcy

Jak to działa? Wystarczy przejść do sieci Play. W tym celu należy odwiedzić stronę fioletowego operatora i wskazać interesujący nas smartfon. Do wyboru są nowoczesne urządzenia czołowych producentów. W ofercie znajdziemy trzy, za które rat nie trzeba płacić przez aż dziewięć miesięcy. Wśród nich:

Samsung Galaxy S20, tegoroczny flagowiec giganta technologii wyposażony w ekran Dynamic AMOLED o przekątnej 6,2 cala, ultraszybki procesor Exynos 990, aż 8GB pamięci RAM i 128 GB miejsca na dane.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro, jeden z najbardziej zaawansowanych modeli producenta, który globalny rynek zdobywa szturmem. W tym wypadku ekran ma aż 6,53 cala, urządzenie może pochwalić się też 6GB pamięci RAM i aparatem o rozdzielczości 64 megapikseli

Samsung Galaxy A51, który oprócz potężnego ekranu Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala ma też zestaw nowoczesnych aparatów, a nawet układ 5G.

Wśród modeli, którymi można cieszyć się nie martwiąc się o opłacanie rat przez 6 miesięcy znajdują się HTC Desire 20 Pro, Motorola G8 power i Huawei P40 lite  - modele, których specyfikacja nie budzi żadnych zastrzeżeń.

Patrz jak operator płaci raty za smartfon przez długie miesiące

Co trzeba zrobić, by stać się właścicielem telefonu? Po wybraniu modelu zobaczymy ekran, który pozwoli nam wybrać taryfę, czas trwania umowy i opłaty za urządzenie. Przy każdym smartfonie widzimy też, jak sporo oszczędzamy, korzystając z najnowszej oferty Play.

W przypadku Galaxy S20, jednego z najnowocześniejszych smartfonów na rynku, suma oszczędności może sięgnąć 810 zł – przez 9 miesięcy raty za urządzenie płaci bowiem operator. Klient płaci dopiero od 10 miesiąca i to niską, bo wynoszącą zaledwie 165 zł kwotę.

Warto pamiętać, że tej klasy telefon kosztuje nawet 4000 zł, dlatego też oferta Play jest wyjątkowo korzystna. Ponadto, wybierając smartfon, można zdecydować samemu o pierwszej, jednorazowej opłacie za urządzenie. Wpłacając, więcej obniżamy wartość miesięcznych opłat, w tym rat za urządzenie. Mogą one spaść nawet do… 5 zł.

Szeroki wachlarz abonamentów

Oferta Play jest elastyczna. Nie tylko w smartfonach można przebierać, ale i w abonamentach. Ich ceny zaczynają się od zaledwie 35 zł. W ofercie sieci są też abonamenty zawierające spore, liczące 70GB pakiety internetu, które pozwolą cieszyć się wszystkimi multimedialnymi cechami urządzeń. Play przygotował oferty zarówno dla pojedynczych numerów, jak i oferty rodzinne.

Play w swojej wyjątkowej ofercie ma bowiem urządzenia, na których korzystanie z internetowych serwisów wideo, śledzenie transmisji sportowych – na przykład przy pomocy serwisu Play Now -  odbywanie służbowych czy szkolnych konferencji, będzie zawsze komfortowe.

Na uwagę zasługują też wysokie parametry techniczne smartfonów. Modele, które Play oferuje w wyjątkowej promocji, spełnią zarówno wymagania najbardziej krytycznych użytkowników, jak i chcących korzystać z urządzenia szybkiego i niezawodnego, ale bez przepłacania.