Fani gier mają w czym wybierać. Sięgnij po wyjątkowy smartfon, a kultowe gadżety Cyberpunk 2077 dostaniesz w prezencie

Technologia ma dla fanów gier priorytetowe znaczenie. Lubią nowoczesne urządzenia i gadżety, a jeśli mają one związek z kultowym tytułem, to jeszcze lepiej. Sieć Play przygotowała ofertę, która spełni oczekiwania fanów kultowego Cyberpunka 2077, polskiej mega produkcji, która premierę ma 10 grudnia.

Fani gier są zazwyczaj doskonale zorientowani w świecie technologii i dobrze wiedzą, które oferty na rynku są wyjątkowe. O ich uwagę trudno, dlatego producenci usług, urządzeń, a przede wszystkim gier, muszą mocno się napracować, by stworzyć propozycję, która sprosta oczekiwaniom tak wymagającej grupy.

W tym roku gracze mają wyjątkowo dużo okazji, by spełniać swoje marzenia i zachcianki. W ostatnich tygodniach zadebiutowały bowiem – po niemal dekadzie wyczekiwania – dwie nowe generacje czołowych konsol do gier. Na rynku pojawiły się też najnowsze procesory dwóch głównych producentów oraz przełomowe karty graficzne.  

Na rynek trafi wkrótce również wyjątkowa gra. Cyberpunk 2077, dzieło CD PROJEKT RED, polskiego studia, które zyskało światowy rozgłos tworząc fenomenalną serię gier o Wiedźminie.Tym razem studio przeniosło się w przyszłość i stworzyło wyjątkowo rozbudowany świat, efektowną grafikę i wciągającą fabułę, dzięki którym Cyberpunk 2077 ma szansę powtórzyć, a nawet przebić sukces Wiedźmina. Zdaniem recenzentów, którzy mieli już szansę zagrać w najnowszą produkcję, właśnie te aspekty czynią Cyberpunk 2077 jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich lat.  

Smartfon i gadżety z ulubionej gry to dobry pomysł na świąteczny prezent.Smartfon i gadżety z ulubionej gry to dobry pomysł na świąteczny prezent. Materiał promocyjny

Telefon dla fanów innowacji z kultowymi gadżetami gratis 

Gra jest wyczekiwana, nie można się zatem dziwić, że fanów zainteresują inne oferty z kultowym już tytułem. Tymczasem, dzięki ofercie sieci Play zgarnąć można warte kilkaset złotych cyberpunkowe gadżety. Wystarczy wybrać jedną z dwóch przygotowanych przez fioletowego operatora ofert – PLAY HOMEBOX lub PLAY L oraz dobrać do niej dowolny smartfon 5G, np. Xiaomi Mi 10T 5G.  

W zależności od oferty, do wyboru mamy dwa zestawy gadżetów. Wybierając ofertę HOMEBOX ze smartfonem 5G otrzymujemy zestaw GOLD, składający się z  bomberki Samurai, zestawu naszywek Cyberpunk 2077, przypinki Silverhand, smyczy z logo Cyberpunk 2077 i kuponu zniżkowego do wykorzystania w oficjalnym sklepie CD PROJEKT RED Gear.  

W drugiej z ofert, PLAY L, również dostępnej ze smartfonem 5G, otrzymujemy koszulkę z logotypem Cyberpunk, czapkę Samurai, smycz z logo gry, przypinkę i zestaw naklejek. I w tym wypadku otrzymujemy kupon zniżkowy do sklepu CD PROJEKT RED.

Co istotne, z oferty mogą skorzystać zarówno osoby przenoszące numer do Play, jak i obecni klienci fioletowego operatora przedłużający umowę.