Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka i spraw mu radość. Nowość w ofercie JUNIOR BOX

Dzieci potrzebują kontaktu zarówno z rówieśnikami, jak i rodzicami. By być spokojnym o tych, których kochamy, możemy sięgnąć po nowoczesne narzędzia. Fioletowy Operator ma je w swojej ofercie.

Dziś możliwość kontaktu z bliskimi i znajomymi jest szczególnie ważna dla rodziców i dzieci. Opiekunowie chcą mieć pewność, że ich pociechy są bezpieczne, wiedzieć jaki rodzaj aktywności prowadzą. Dzieci z kolei również mają swoje wymagania – chcą utrzymywać kontakt nie tylko z rodzicami, ale i z rówieśnikami, mieć dostęp do internetu, portali społecznościowych, rozrywki. W jaki sposób pogodzić te wymagania? 

Rozwiązaniem może być odpowiednia oferta operatora komórkowego, która nie tylko zapewnia wystarczający pakiet minut i internetu oraz dobrej klasy smartfon, ale też usługi pozwalające dbać o bezpieczeństwo.  

Ta aplikacja pokaże ci, gdzie jest dziecko i z jakich aplikacji korzysta 

Poziom bezpieczeństwa pomaga podnieść aplikacja Bezpieczna Rodzina, dostępna w ofercie Play Junior Box w abonamencie. Spośród wielu przydatnych funkcji, dla rodziców najważniejsze będą trzy: możliwość ustalenia lokalizacji dziecka, zdalna blokada smartfonu oraz ustalenie limitów czasowych korzystania z poszczególnych aplikacji.  

Dzięki temu narzędziu możemy zobaczyć na mapie położenie naszej pociechy i dowiedzieć się, kiedy wykroczy poza wyznaczony przez nas obszar bezpieczeństwa. Urządzenie, z którego korzysta dziecko, może zostać też zdalnie zablokowane, gdy zajdzie taka potrzeba. Ta funkcja dostępna jest ze specjalnym komunikatem tekstowym – ułatwia on wyjaśnienie dziecku przyczyny blokady. Narzędzie jest też monitorem aktywności, pozwala sprawdzać, co dziecko robi w wirtualnej przestrzeni. Możemy więc egzekwować ustalone wspólnie zasady lub reagować np. na niespełnione prośby i polecenia. Bezpieczna Rodzina pozwala także wyznaczać limity czasowe na poszczególną aktywność – gry, portale społecznościowe, czy serwisy wideo.

Jaki prezent warto sprawdzić dzieciom?Jaki prezent warto sprawdzić dzieciom? Materiał promocyjny


  

Zadbaj o bezpieczeństwo rodziny. Wybierz smartfon, odbierz prezenty 

Rodzice zainteresowani aplikacją Bezpieczna Rodzina mogą uzyskać dostęp do niej, korzystając z oferty Play. Sieć przygotowała na Święta specjalne promocje. Oferta jest atrakcyjna, bo w jej ramach dostępne są spełniające potrzeby dzieci smartfony. Jednym z nich jest Motorola moto e7 plus oferowana w abonamencie. Aplikacja w wersji premium jest tu bezpłatna przez trzy miesiące. Do tego zestawu Play dodaje sportową opaskę Xiaomi Mi Smart Band 4. Jest wodoszczelna, na jednym naładowaniu wytrzymuje aż 20 dni, a wyrazisty, kolorowy ekran AMOLED pokaże wiele istotnych informacji. Inteligentna opaska pozwala na przykład odbierać powiadomienia ze smartfonu, jest też bardzo lekka i łatwa w obsłudze.  

Kolejnym smartfonem jest LG K41S wyposażony w najnowszą, a zatem najbezpieczniejszą, wersję Androida. Ośmiordzeniowy procesor, wyświetlacz o przekątnej aż 6,5 cala i solidny aparat. Z oferty Play warto skorzystać właśnie teraz, bo na święta, do oferty MIX, sieć dorzuca praktyczny prezent w postaci słuchawek bezprzewodowych o kształcie misia.  

Kolejny z telefonów, Xiaomi Redmi 9A, dostępny również w MIX-ie, może pochwalić się sporym, mierzącym aż 6,53 cala, wyświetlaczem o niskiej emisji światła niebieskiego. Funkcja ta zadba o nasze oczy – eliminuje bowiem najbardziej szkodliwy rodzaj promieniowania. I w tym wypadku Play oferuje gratis – opaskę Xiaomi Mi Smart Band 4.  

Trudno o lepszy moment, by skorzystać z propozycji Play. Dobrej klasy smartfon, z przystępną cenowo taryfą, praktyczny upominek i aplikacja pomagająca dbać o bezpieczeństwo dzieci w jednym pakiecie to oferta godna uwagi.