Świąteczne zakupy? Tu znajdziesz wszystko, a za wysyłkę nie zapłacisz przez rok

Przedświąteczna gorączka zakupów widoczna jest nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale i w internecie. Nic dziwnego, zakupy w sieci pozwalają uniknąć tłoku, znacząco też ułatwiają znalezienie upominków dla bliskich. Na popularnej platformie zakupowej można znaleźć naprawdę wszystko, a dodatkowo za wysyłkę nie trzeba płacić. Wyjątkowa usługa aktywna okrągły rok jest teraz dostępna w niższej cenie. Teraz jest jeszcze atrakcyjniejsza. Dlaczego?

Polacy coraz przychylniej podchodzą do zakupów w internecie. Są wygodne, szybkie, bezpieczne. Ale czy mogą być jeszcze bardziej korzystne? Okazuje się, że tak, bo Allegro, największy serwis sprzedażowy w Polsce, oferuje wyjątkową usługę. Teraz dostępną w świątecznej cenie.

Za wysyłkę świątecznych prezentów nie musisz płacić. Darmowe dostawy przez rok

Chodzi o Allegro Smart!, usługę, która  przyda się nie tylko na święta. Uczestnicy programu mogą bowiem przez okrągły rok cieszyć się darmowymi przesyłkami. Jak to działa? Po aktywacji wystarczy zrobić zakupy za kwotę minimum  40 zł od sprzedawcy biorącego udział w programie. Przesyłka bez żadnych opłat dotrze do jednego z 25 tys. punktów dostaw, a także do domu – listem poleconym. I tak przez okrągły rok – korzyści wynikające z uczestnictwa w programie nie kończą się na świątecznych zakupach. Płacąc za produkt minimum 100 zł oprócz możliwości dostawy do wybranego punktu możemy skorzystać też z bezpłatnej dostawy kurierem.

Specjalna usługa teraz w świątecznej cenie. Nieco ponad 3 zł miesięcznie

Allegro Smart! jest teraz tańsze. Do programu można przystąpić płacąc jedynie 39 zł za rok – co w przeliczeniu daje kwotę zaledwie 3,25 zł na miesiąc. To mniej niż znaczek na list. Usługę można też aktywować w cyklu miesięcznym – jej koszt wynosi wówczas 8,99 zł za miesiąc.

Darmowe wysyłki przez rok to tylko niektóre korzyści. Dostęp do specjalnych ofert, nowe metody płatności, dostawa za pobraniem

Smart! to usługa, z której skorzystały do tej pory setki tysięcy klientów Allegro. Oszczędności, które dał im program liczone są w milionach złotych. Nowi i przedłużający usługę użytkownicy mogą jednak liczyć na jeszcze więcej atrakcji i nowości. Po pierwsze wśród darmowych metod płatności jest usługa kurierska za pobraniem. Korzystający z usługi mogą też korzystać z innej nowości – płatności 3x0 procent dostępnej poprzez Allegro Pay. Świąteczne zakupy mogą dzięki temu okazać się mniejszym jednorazowym ciężarem dla naszego domowego budżetu – bez dodatkowych kosztów w postaci odsetek.

Korzyści dla uczestników programu Allegro. Wśród nich wymienić trzeba Smart! Okazje – wyselekcjonowane oferty dostępne codziennie tylko dla uczestników programu. Artykuły codziennego użytku, sprzęt AGD, odzież można więc kupić jeszcze taniej i to codziennie. Smart! daje też dostęp do biletów na imprezy kulturalne, najczęściej w formie przedsprzedaży.

Nieuczciwy sprzedawca? To Allegro zwraca pieniądze. Zyskaj priorytetową obsługę za darmo

Dzięki Allegro Smart! zakupy w sieci stają się jeszcze bezpieczniejsze. Uczestnicy projektu mają bowiem zapewnioną priorytetową opiekę w Programie Ochrony Kupujących. Jeśli sprzedawca okaże się nieuczciwy pieniądze zwróci Allegro, a wniosek rozpatrzy priorytetowo – w zaledwie dwa dni robocze. Zakupione przedmioty można opłacić za pomocą karty, szybkiego przelewu, BLIK-u. Również dostawa na wskazany adres – nie musi być to adres płatnika czy adres zameldowania – jest możliwa. Istnieje możliwość wysłania darmowej przesyłki zawierającej świąteczny prezent wprost pod drzwi bliskich. Dzięki Allegro Smart! i zwroty nie są problemem – dla użytkowników programu są one bezpłatne. Ci, którzy z usługi nie korzystają towar najczęściej zwracają do sprzedawcy na własny koszt.

Dołączenie do usługi Allegro Smart! jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę Allegro, wybrać rodzaj pakietu (w usłudze płatnej z góry za cały rok jej koszt jest wyraźnie niższy), potwierdzić bezpieczną metodę płatności, zaakceptować regulamin i czekać na aktywację. Darmowe przesyłki, dostęp do specjalnych, często znacznie tańszych ofert Smart!, priorytetowe rozpatrywanie zgłoszeń, możliwość bezpłatnych zwrotów, mamy „w prezencie” przez okrągły rok.