Lekka, efektywna, kreatywna i do ogarnięcia w każdym miejscu. To Yoga, o której marzysz

Co łączy muzykę z dobrze znanymi miłośnikom jogi asanami? To oczywiście relaks dla ciała i ducha, który te ze sobą niosą. Dlatego usiądź wygodnie i odpocznij przy Yodze twoich marzeń.

W poniedziałek 21 czerwca – w Międzynarodowym Dniu Jogi oraz w dniu Święta Muzyki – Lenovo ogłosiło nawiązanie rocznej współpracy ze znaną polską piosenkarką, autorką tekstów oraz kompozytorką Natalią Szroeder. 

Piosenkarka, aktorka, laureatka złotych i platynowych płyt za swoje single tym razem została nauczycielką Yogi. Na przestrzeni kolejnych miesięcy na Instagramie Natalia będzie się dzielić ze swoimi fanami wrażeniami z tego, w jaki sposób laptop Lenovo Yoga Slim 7 pomaga jej w codziennej pracy i rozwoju swoich pasji.   

- Jestem podekscytowana współpracą z Lenovo. Ostatni okres jest dla mnie przełomowy i tym samym wymagający. Czy to pracując nad wydaniem płyty, przygotowaniem do koncertów czy poszukiwaniem nowych dźwięków i inspiracji, potrzebowałam wsparcia w postaci niezawodnego sprzętu, który mogę wszędzie ze sobą zabrać - czy to do studia, czy na formalne i mniej formalne spotkania. Laptop Lenovo Yoga Slim 7 idealnie wpasował się w moje potrzeby i stanowi nieocenioną pomoc w moim dynamicznym życiu - podkreśla Natalia Szroeder. 

Najlepsza Yoga jest lekka i efektywna 

Praca z Lenovo Yoga Slim 7 może być wygodna nawet w pozycji kwiatu lotosu. Pozwala na to niska waga laptopa (niecałe 1,4 kg, a zatem mniej niż waży butelka wody o pojemności 1,5 l), dzięki czemu, trzymając go na kolanach, nie odczujemy dyskomfortu. Niska waga laptopa ułatwia jego transportowanie, co sprawia, że nasza Yoga jest do ogarnięcia w każdym miejscu.  

Warto zaznaczyć, że ten 14-calowy laptop w najszerszym miejscu mierzy niespełna 15 mm. Takie rozmiary sprawiają, że bez problemu zmieści się do damskiej torby, dzięki czemu idealnie nada się do mobilnej pracy, spotkań na mieście czy wyjazdów służbowych. Lenovo Yoga Slim 7 to komputer, który spełni zarówno biznesowe, jak i estetyczne potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.  

Niech nie zwiodą was jednak jego niewielkie gabaryty. Lenovo Yoga Slim 7 to efektywny sprzęt. Nowe procesory dedykowane do urządzeń mobilnych AMD Ryzen™ 4000 Series wyposażone w nawet 8 rdzeni oraz grafika Radeon™ zapewniają wyjątkową szybkość działania i reakcji laptopa. Aplikacje otwierają się w mgnieniu oka, a wymagające zadania można wykonywać przy użyciu kilku programów otwartych jednocześnie. Pomimo większej wydajności komputer się nie przegrzewa za sprawą najnowszych 7-nanometrowych rdzeni Zen 2. 

Bateria laptopa natomiast wystarczy na nawet 19 godzin działania, co umożliwia pracę z Yoga Slim 7 bez potrzeby szukania gniazdka do podłączenia zasilania, np. na plaży, w ogrodzie czy w parku. 

Inteligentny laptop dla kreatywnych  

Lenovo Yoga Slim 7 to ultramobilny laptop, który świetnie sprawdzi się zarówno jako narzędzie do pracy, jak i multimedialne centrum rozrywki. W swojej estetyce wyróżnia się natomiast stylowym wzornictwem w eleganckiej oraz modnej łupkowej szarości, a cienkie ramki dopełniają minimalistycznego designu.   

Yoga Slim 7 ułatwia życie na co dzień dzięki pomysłowym funkcjom, które oszczędzają czas. Czujniki uwagi rejestrują twoja nieobecność po odejściu od komputera i błyskawicznie rozpoznają twarz po powrocie, umożliwiając bezproblemowe logowanie. Tak działa Windows Hello – przyjaciel wszystkich tych, którym zdarza się zapominać haseł. 

To inteligentny laptop, który stanowi pomoc dla kreatywnych użytkowników. Został wyposażony w aplikację Lenovo Vantage do zarządzenia ustawieniami komputera. Z jej poziomu możemy sprawdzić dostępne aktualizacje, wybrać dany tryb zasilania (np. oszczędzanie energii czy inteligentne chłodzenie), zmienić ustawienia prywatności lub dostosować profil dźwięku. 

A skoro o dźwięku mowa, to nie zapominajmy o tym, po co tu przyszliśmy. Poza pracą i biznesem Yoga Slim 7 to twoje osobiste, multimedialne centrum relaksu. Ekran z matrycą Full HD, zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™, oferuje niebywałą jakość szczegółów, a w połączeniu z trójwymiarowym dźwiękiem z technologią Dolby Atmos® działa na twoje zmysły i gwarantuje doznania na najwyższym poziomie.