Wygodna i świetna organizacja pracy. Monitor i litrowa stacja robocza wyznaczają trendy w zarządzaniu biznesem

Z pozoru niewielkie urządzenie i zwyczajny monitor, które w połączeniu ułatwiają prowadzenie biznesu. Modułowe rozwiązania i spersonalizowana technologia stanowią odpowiedź na najnowsze potrzeby biznesowe. Poznajcie Tiny i TIO od Lenovo.

Dopasowywanie się technologii do biznesu stanowi odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek. Firmy coraz częściej podążają za trendami, wśród których oprócz mobilności, reprezentację pełnią miniaturyzacja i dostosowywanie kształtu sprzętu do potrzeb. Z tego powodu przedstawiciele firm rozpoczęli poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym będą mogli w komfortowy sposób prowadzić nowoczesne przedsiębiorstwo.

Dobrym przykładem odpowiedzi na rynkowe trendy jest komputer w formacie Tiny, czyli niezależna jednostka centralna, zajmująca niewiele miejsca – obudowa ma pojemność tylko około 1 litra. W połączeniu z dedykowanym do niego monitorem, możemy stworzyć komputer typu AIO, a właściwie TIO (Tiny-In-One). Przewagą tego rozwiązania jest modułowość, która znacząco zmniejsza koszty. 

Niewielki, ale wydajny

Zaledwie 1-litrowy komputer ThinkCentre M75q 2. generacji od Lenovo zmieścisz w dowolnym miejscu, a razem z nim zyskujesz wydajność wysokiej klasy. Zaprojektowany z myślą o pracy wielozadaniowej, tworzeniu multimediów, przetwarzaniu danych — teraz więc wszystko to możesz robić na bardzo kompaktowym urządzeniu. 

ThinkCentre M75q 2. generacji to urządzenie, które w najwyższej konfiguracji pracuje na bardzo wydajnym procesorze AMD Ryzen 7 PRO 4750GE. W ramach różnych konfiguracji dostępne są modele wyposażone w dwa sloty pamięci DDR4 SODIMM, umożliwiające rozszerzenie do maksymalnie 64 GB RAM – jest to opcja atrakcyjna dla bardziej wymagających użytkowników. 

Większy komfort użytkowania, łatwa rozbudowa

ThinkCentre M75q 2. generacji został zaprojektowany tak, aby mógł się rozwijać razem z firmą. Można go łączyć ze sprzętem stosowanym w danej branży, a także ze starszymi urządzeniami peryferyjnymi. Został też zaprojektowany z myślą o naprawdę niedużych przestrzeniach do pracy i łatwej rozbudowie. Bez problemu zmieści się w każdym pomieszczeniu, może obsługiwać nawet trzy wyświetlacze oraz pozwala na szybkie ładowanie urządzeń i udostępnianie danych przez port USB-C dostępny na panelu przednim. 

Modernizacja na Twoich warunkach

ThinkCentre TIO 24 4. generacji to modułowy system monitora, w którym można zainstalować komputer Tiny PC i w ten sposób złożyć lub zmodernizować kompaktową stację roboczą, skutecznie zaspokajającą potrzeby biznesowe. Możliwe jest zachowanie podzespołów komputerowych, wszystkich danych i systemów operacyjnych bez zmian, a jednocześnie zmodernizować całe rozwiązanie o imponujące funkcje monitora TIO 24 4. generacji. Komputer i monitor stanowią osobne moduły, więc można je niezależnie wymieniać. 

Minimalistyczny monitor - porządek na biurku

Mający wąskie ramki i 24-calowy ekran FHD model TIO 24 4. generacji podoba się wielu użytkownikom. Dzięki możliwości podniesienia na większą wysokość pomaga zachować porządek na biurku, zostawiając o 18% więcej miejsca w porównaniu z poprzednią generacją, a funkcje przechylania oraz obracania w pionie i poziomie niezwykle wysoki komfort pracy. Poza tym monitor ma wygodny uchwyt na telefon komórkowy, a boczne gniazdo USB-A 3.0 umożliwia szybkie podłączenie dowolnego urządzenia peryferyjnego.

Nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo

Lenovo ThinkCentre M75q 2. generacji oprócz silnych podzespołów odpowiedzialnych za płynną pracę, wyposażony został w zabezpieczenia ThinkShield chroniące przed wykradzeniem danych. 

Funkcja AMD Memory Guard zapewnia pełne szyfrowanie pamięci. Dzięki niej przejęcie danych zapisanych na dyskach jest niemożliwe, nawet w przypadku fizycznego dostępu do nich. Dzięki temu poufne dane są odpowiednio zabezpieczone przez dostępem osób trzecich.

ThinkCentre M75q 2. generacji został przetestowany zgodnie z wojskowymi standardami pod kątem trwałości i odporności na 10 niebezpiecznych warunków.  

Modułowość, mobilność i pełne dopasowanie się technologii do prowadzonego biznesu stanowią odpowiedź na wyzwania rynkowe. Monitor TIO 4. generacji wraz z komputerem ThinkCentre M75q 2. generacji spełniają oczekiwania firm prowadzonych z myślą o wykorzystaniu dostępnych innowacji. Dzięki mocnym podzespołom, zabezpieczeniom urządzeń od Lenovo, prowadzenie przedsiębiorstwa będzie zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku standardowych rozwiązań.