Święto niskich cen i prawdziwych okazji znów rusza. Upoluj swoją ofertę

Festiwal promocji Allegro - Smart! Week - rusza już w następny poniedziałek, 27 września. W tym roku fani okazji i niskich cen będą mieli łatwiej. Wszystko dzięki kilku nowym opcjom, które pozwolą cieszyć się towarom przecenionym o nawet 70 proc. Nie będzie się też trzeba martwić o to, czy okazja nie czmychnie nam koło nosa, bo za produkty nie trzeba już płacić z góry ani przy odbiorze. Jak to działa?

Jeśli jest coś, za co internauci kochają zakupy w sieci, to z pewnością niskie ceny. Okazuje się jednak, że kupowanie w sieci może być jeszcze tańsze. Nadchodzi bowiem prawdziwe święto przecen. W tym roku skorzystać z nich będzie mogło jeszcze więcej osób, a za towary – często tańsze o kilkadziesiąt procent – zapłacić będzie można jeszcze łatwiej.

Allegro Smart! Week dla użytkowników wyjątkowej usługi

Między 27 września a 3 października rusza wyjątkowy festiwal przecen. Allegro Smart! Week dostępny jest dla użytkowników  Allegro Smart! 

To specjalny pakiet, który pozwala robić zakupy, nie martwiąc się o koszty przesyłki. Jak działa? O tym przekonały się już setki tysięcy Polaków. Wystarczy wykupić miesięczny lub roczny pakiet, w ramach którego możemy cieszyć się nieograniczoną liczbą przesyłek, za które nie płacimy. Bardziej ekonomiczny jest pakiet roczny, bo kosztuje zaledwie 4,08 zł za każdy miesiąc (49 zł rocznie). Pakiet miesięczny to koszt 10,99 zł za miesiąc. 

Po aktywacji usługi można już cieszyć się darmowymi przesyłkami. Wystarczy by odpowiednio oznakowane towary spełniały proste kryterium - cenę produktu. Musi wynieść co najmniej 40 zł, by przesyłka trafiła do Paczkomatu albo punktu odbioru (są ich dziesiątki tysięcy). 

Co więcej, od 23 września Allegro uruchomiło promocję i obniża minimalną wartość zamówienia objętego darmową dostawą kurierską z 80 do 40 zł w ramach programu Allegro Smart! Darmowe dostawy "pod drzwi" będą dzięki temu dostępne także dla tych klientów, którzy nie mają łatwego dostępu do punktów odbioru. Promocja potrwa do 3 stycznia 2022.

Allegro Smart! uprawnia nie tylko do darmowych przesyłek, ale i bezpłatnego zwrotu. Odesłania przesyłki można dokonać za pośrednictwem Paczkomatu, punktu odbioru lub kuriera. 

Z Allegro Smart! Jeszcze łatwiej skorzystać

Skorzystać z gorących promocje będzie w tym roku jeszcze łatwiej, bo usługa Allegro Smart! została rozszerzona. Jak? Młodzi użytkownicy mogą aktywować Allegro Smart! Student. Oferta dla żaków oznacza korzystanie z programu przez sześć miesięcy bez żadnych opłat. Nie trzeba nawet podawać numeru karty, aby cieszyć się darmowymi dostawami. Po okresie próbnym można aktywować usługę, która dostępna jest w obniżonej cenie – zaledwie 3,25 zł miesięcznie, czyli 39 zł na rok. By skorzystać z promocyjnej oferty trzeba dołączyć do programu, załączając zdjęcie lub kopię legitymacji studenckiej. 

Przełomową usługą Allegro można też dzielić się z bliskimi. W tym roku zadebiutowała bowiem Allegro Family. W prosty sposób możemy założyć grupę rodzinną (do 10 członków) i poszerzyć grono osób, które mogą korzystać z naszego pakietu Smart!. Wystarczy wysłać im zaproszenia. Co istotne, Allegro nie ogranicza tu grona rodzinnego do osób zamieszkujących pod jednym dachem. Cała rodzina będzie mogła również skorzystać z specjalnych ofert w ramach Smart! Weeka. 

Konta rodzinne Allegro pomogą również skorzystać z darmowych dostaw osobom mniej zaangażowanym technologicznie – dzieci mogą zaprosić do świata zakupów rodziców czy dziadków. Allegro Family umożliwi im  zrobienie zakupów za członka rodziny – musi on jedynie użyć przycisku „poproś o zakup", widocznego przy każdej ofercie, aby organizator grupy rodzinnej mógł go wyręczyć w zakupie.  

Z ofert Smart! Week skorzystają też użytkownicy usługi Smart! na Start. Jest to testowa wersja usługi, która na co dzień umożliwia realizację pięciu darmowych dostaw bez płacenia. Podczas tygodniowego festiwalu przecen limitem nie trzeba się jednak przejmować – nawet jeśli już aktywowaliśmy usługę i wykorzystaliśmy np. 4 z 5 dostaw, będziemy mogli dołączyć do zakupowego szaleństwa podczas Smart! Weeka i cieszyć się nielimitowanymi darmowymi dostawami w czasie jego trwania.  

Festiwal jeszcze większych okazji. Za które zapłacisz nawet trzy miesiące później

Festiwal Allegro Smart! Week będzie w tym roku wyjątkowy również z uwagi na nową formę płatności, która została niedawno udostępniona wszystkim klientom Allegro. Chodzi o Allegro Pay. Dzięki niej za towar zakupiony w serwisie… nie musimy płacić z góry. Należność może zostać uregulowana w ciągu 30 dni, 3 miesięcy (dla klientów Allegro Smart!) lub rozłożona na 5, 10, albo 20 rat. W pierwszych dwóch wypadkach koszt usługi wynosi 0 zł (a zatem RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 0 proc.). W przypadku większej ilości rat koszt rozłożenia zakupów RSSO* wynosi 7,44 proc. w skali roku. 

Na czas trwania Smart! Weeka Allegro przygotowało specjalną gratkę, dla osób planujący zakup z Allegro Pay. Opcja 10 rat również będzie darmowa (i w tym wypadku RRSO wyniesie 0 proc.)! 

Allegro Pay to nowy, wygodny sposób płatności, który przyda się szczególnie w okresie Smart! Week. Promocyjne oferty szybko bowiem znikają, a my nie zawsze przecież mamy odpowiednią ilość gotówki na własnym koncie.  

Usługę lepiej więc aktywować wcześniej, by supertani sprzęt, na który polowaliśmy, nie uciekł nam sprzed nosa. Włączenie usługi jest banalnie proste – wystarczy wypełnić formularz zawierający dosłownie kilka pól. O wysokości przyznanego limitu – wynosi do 4200 zł  - zostaniemy poinformowani w specjalnej zakładce. Będziemy też tam widzieć ile środków zostało nam jeszcze do wykorzystania, znajdziemy przypomnienia o zbliżających się terminach spłaty. Kupowanie podczas Allegro Smart! Week jest więc całkowicie bezpieczne dla naszych finansów. 

Co można kupić dzięki festiwalowi przecen Allegro Smart! Week? Przedsmak wyjątkowych ofert można poznać każdego dnia. Użytkownicy usługi Allegro Smart! do limitowanych przecen mają bowiem dostęp każdego dnia. Kupić można sprzęt AGD, elektronikę, meble, kosmetyki, zabawki – na każdym z tych przedmiotów zyskać można kilkadziesiąt, kilkaset złotych. 

Między 27 września a 3 października wyjątkowych ofert będzie jednak znacznie więcej. To najlepszy moment, by upolować przeceniony laptop, smartfon, rower, kanapę i zaoszczędzić nawet 70 proc. By nie przegapić okazji, warto po prostu śledzić serwis Allegro. 

_____________

* Przykłady reprezentatywne: dla opcji spłaty w ciągu 30 dni: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0 proc., całkowita kwota kredytu: 500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 500 zł, oprocentowanie stałe 0 proc., całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), umowa na 30 dni. Dla opcji spłaty w ciągu 3 miesięcy: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0 proc., jeśli korzystamy z pakietu Smart!, całkowita kwota kredytu: 849,90 zł, całkowita kwota do zapłaty: 849,90 zł, oprocentowanie stałe 0 proc., całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 3 równe miesięczne raty w wysokości po: 283,30 zł. Dla opcji spłaty w ciągu 5-20 miesięcy: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 7,44 proc., całkowita kwota kredytu: 1027 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1061,20 zł, oprocentowanie stałe 7,2 proc., całkowity koszt kredytu: 34,20 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 34,20 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości po: 106,12 zł. 

Kalkulacje na dzień 08.03.2021 r. dokonane na reprezentatywnych przykładach. Umowa o kredyt konsumencki zawierana z Allegro Pay sp. z o.o. po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej, za pośrednictwem Allegro.pl sp. z o.o., umocowanej do czynności faktycznych dot. zawierania i wykonywania umów o kredyt konsumencki. Wymagana aktywna usługa Allegro Pay. To nie jest oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

Więcej o: