Pęknięty ekran nie musi być problemem. Zyskaj darmową naprawę smartfona i kilka przydatnych usług

Uszkodzony smartfon, w którym zbił się nam ekran, nie musi być już problemem. Największa polska sieć oferuje bowiem pakiet wyjątkowych usług, w ramach których jednocześnie ochronimy swoje urządzenie i zyskamy dostęp do skutecznej nawigacji i tysięcy ebooków. Naprawy warte nawet 2800 zł można mieć za wielokrotnie niższą cenę. A zyskujemy za nią jeszcze więcej.

Smartfon to urządzenie, które z założenia służy do wielu celów. Używamy go też do nawigacji, do czytania wiadomości i książek, często za te dodatkowe usługi sporo płacąc. Okazuje się jednak, że dostęp do przydatnych funkcji może być znacznie tańszy.  

Play oferuje bowiem specjalny pakiet usług, w którym zarówno nawigacja, jak i dostęp do e-booków i audiobooków wraz z ochroną smartfona przed skutkami mechanicznego uszkodzenia. Jak działa Play360?  

Pakiet usług. Zadbaj o smartfona. Gdy zbijesz ekran, naprawią też inne usterki 

Dobrej klasy telefon, bez względu czy kupujemy go za gotówkę, na raty, czy w ramach abonamentu, to często spory wydatek. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, odrobina pecha, by nawet najbardziej solidna konstrukcja przegrała z siłą grawitacji.  

Zbity wyświetlacz smartfona, któremu często towarzyszą inne uszkodzenia, nie musi być już jednak problemem.  

W ramach pakietu Play360 nie musimy się martwić o sytuacje, w których uszkodzą się jednocześnie inne jego elementy, np. gdy oprócz zbitego ekranu uszkodzeniu ulegnie obudowa, przyciski, aparat fotograficzny, bateria czy gniazdo ładowania.  

Dzięki Play360 zyskujemy możliwość napraw telefonu o wartości do 1200 zł rocznie. Przy czym nie obowiązuje też limit liczby napraw. Play zapewni nam też telefon na czas naprawy. Co istotne urządzenie będzie miało ten sam system operacyjny, więc nie będziemy musieli się uczyć obsługi telefonu od nowa. Warto podkreślić, że tarczą Play360 można osłonić smartfon nie tylko kupiony u operatora, ale taki, który nabyliśmy samodzielnie w innym sklepie – w sklepie czy na portalu aukcyjnym.  

Unikaj korków i znajdź ulubione miejsca 

Play360 to nie tylko możliwość zadbania o nasz telefon od strony praktycznej, ale też różnorodne i przydatne usługi dodatkowe. Nawigacja Play pozwoli nam omijać korki, zyskać najświeższe informacje o remontach, robotach drogowych, uzyskać dostęp do najbardziej aktualnych map, a nawet znaleźć parking.  

Dodatkową funkcją rozwiązania, które Play oferuje w pakiecie, jest dołączona do nawigacji mapa punktów o szczególnej użyteczności (tzw. POI). Chodzi o hotele, restauracje, stacje benzynowe, apteki, kina, teatry, szpitale czy sklepy.

Dziesiątki tysięcy e-booków i audiobooków na wyciągnięcie ręki 

W ramach Play360 zyskujemy też dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi. Lista pozycji jest imponująca, bo zawiera aż 75 tys. woluminów. Aplikację, która umożliwia czytanie lub słuchanie książek zainstalujemy nie tylko na czytniku, ale i smartfonie, tablecie, komputerze. Łącznie na aż czterech urządzeniach.  

Legimi to jeden z najbardziej praktycznych sposobów na czytanie – oferuje funkcje takie jak synchronizacja biblioteki czy automatyczne zaznaczanie miejsca, w którym skończyliśmy czytać.  

Nie płać za kilka usług osobno. Płać mniej w pakiecie 

Play360 jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, bo w cenie zaledwie 20 zł miesięcznie zyskujemy dostęp do funkcji, które kupione osobno kosztowały znacznie więcej (70 zł). Bardziej wymagający użytkownicy mogą sięgnąć po pakiet Play360 MAX , a wtedy zakres ochrony smartfona ulega znaczącemu rozszerzeniu.  

Włącz Play360 w aplikacji Play24. Zyskasz szybszy dostęp do konsultanta 

Po pierwsze wzrasta limit kwoty naprawy – z 1200 do aż 2800 zł. Po drugie oprócz pękniętego ekranu technicy naprawią też uszkodzone gniazdo karty SIM czy głośnik. Pakiet MAX chroni też przed inną zmorą właścicieli smartfonów – likwiduje skutki zatopienia lub zalania telefonu wodą i to niezależnie do tego, czy uszkodzeniu uległ też ekran.

Usługa Play360 to najlepszy dowód na to, że abonament telefoniczny może mieć spore zalety. Pakiet aktywować można w prosty sposób – wystarczy wskazać odpowiednią pozycję w aplikacji Play24.  

Więcej o: