Pilne zakupy bez kolejek i tłumów. Oni dostarczą je nawet tego samego dnia. Sprawdź, jak wielki masz wybór

Zakupy w sieci to wygoda, możliwość porównywania ofert i znalezienia niskiej ceny. Jeszcze większą rewolucją są zakupy internetowe, które dostarczane są tego samego dnia. Mieszkańcy wielu polskich miast mogą korzystać z tej opcji od dawna. Ale dzięki nowemu standardowi usług, który wyznacza na rynku największa polska platforma sprzedażowa, ta usługa jest jeszcze wygodniejsza. Towar można bowiem zamówić z opcją dostawy na dziś, ale nie trzeba na niego czekać. Jak to działa? Wystarczy wybrać automat paczkowy.

Zakupy online to sprawdzony sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki Allegro, jednej z najpopularniejszej platform sprzedażowych w Polsce, już od jakiegoś czasu możemy otrzymać zamówiony towar w dniu złożenia zamówienia. Teraz zakupy z opcją dostawy "na dziś" stają się jeszcze wygodniejsze. 

Nowość na Allegro. "Dostawa na dziś" nie tylko do domu, ale i do automatu One Box by Allegro

Mieszkańcy dużych polskich miast - Warszawy i okolic, Poznania, Krakowa, Lublina, Łodzi, Wrocławia, Częstochowy, Bytomia, Torunia, Katowic oraz Aglomeracji Śląskiej, mogą przeszukiwać miliony ofert z opcją "dostawa dzisiaj". Towar zamówiony w ten sposób trafia pod drzwi kupującego nawet tego samego dnia wieczorem - zazwyczaj między godziną 18:00 a 21:00. Dostawy realizowane są również pomiędzy poszczególnymi miastami, a nie tylko w ich obrębie, przy czym tu trzeba pamiętać, by zamówienie złożyć wcześnie, mniej więcej do godz. 11.00. 

Od 30 sierpnia kupowanie z opcją dostawy na dzisiaj będzie jeszcze wygodniejsze, dlatego, że zamawiać można już nie tylko na adres domowy, ale do automatu paczkowego Allegro One Box. Dlaczego to tak wygodne? Od teraz nie trzeba już oczekiwać na dostawę. Nie trzeba zastanawiać się, o której dokładnie godzinie pojawi się dostawca. Trudno przecież, by firmy przewozowe mogły planować transport pomiędzy miastami co do minuty.

Nowy standard zakupów online. Dostawa w dniu zamówienia, na którą nie musisz czekać w domu. Odbierz z One Box by Allegro

Allegro nie kryje, że nowa usługa jest drogą ku ustanowieniu nowego standardu usług kurierskich w Polsce. Jest też kolejnym ukłonem dla tych, którzy skorzystali z usługi Allegro Smart!. Program umożliwia bowiem dostawy towarów zakupionych za co najmniej 40 zł bez ponoszenia kosztów transportu. Jednak pamiętajmy, że dotyczy to jedynie ofert oznaczonych logiem Smart!, a minimalna wartość zamówienia u jednego sprzedawcy wynosi 40 zł.

I tak jest tym razem. W ramach programu Allegro Smart! zamawiać można zarówno do domu, jak i do automatu paczkowego Allegro Box One - z dostawą na ten sam dzień.

AllegroAllegro Materiał promocyjny

Nie marnuj czasu na kolejki, korki. Nie szukaj tabletek do zmywarki lub pieluch w tłumie

Rozszerzenie usługi Allegro o możliwość dostarczenia towaru tego samego dnia do automatu paczkowego to z pewnością spora oszczędność czasu, a także wygoda. Pewność dostarczenia produktu jest dla wielu konsumentów czymś kluczowym. A przecież nie zawsze mamy możliwość czy ochotę, by dojechać do galerii. Po co tracić czas na stanie w korkach i kolejkach? Dzięki rewolucji Allegro to nie jest już konieczne.  

Co kupujący najczęściej zamawiają w opcji "dostawa na dziś"? Głównie produkty z kategorii praktycznych  - pieluchy, karmę dla zwierząt, chusteczki. Rozwiązanie Allegro jest świetne w przypadku, kiedy kończą nam się tabletki do zmywarki, szampon, płyn do zmiękczania prania albo ulubiona herbata. Scenariuszy, w których dostawę tego samego dnia, może się sprawdzić, jest więcej. Dzięki usłudze allegro możemy liczyć nawet na dostarczenie przypraw niezbędnych do przygotowania kolacji.

AllegroAllegro Materiał promocyjny

Zamów z dostawą "na dziś". Do domu lub automatu One Box by Allegro. I żyj, tak jak lubisz 

Polacy nie kryją, że możliwość dostarczania towaru tego samego dnia jest dla nich ekscytująca. Właśnie taką odpowiedź w badaniach wskazało 94 proc. ankietowanych. 83 proc.  z nich jest zainteresowany skorzystaniem z takiej opcji dostawy. Co jeszcze ważniejsze, blisko 60 proc.  ankietowanych wybrałoby zakup produktu z opcją "Dostawa na dziś"  z Allegro, zamiast udać się do sklepu stacjonarnego. Użytkownicy doskonale zdają sobie sprawę, że tego typu usługa jest po prostu wygodna. 74 proc. ankietowanych twierdzi, że skorzystanie z dostawy tego samego dnia wymaga po prostu zdecydowanie mniej wysiłku.  

Dzięki nowej usłudze  Allegro możemy żyć tak, jak lubimy. Bez marnowania czasu na dojazdy. Albo szukanie produktów. Ponadto zakupy z dostawą na dziś mają te same zalety, które zwykłe zakupy online. Mamy możliwość porównywania wielu różnych produktów - bez konieczności odwiedzania różnych sklepów stacjonarnych, które często są przecież położone w dużej odległości od siebie. Dzięki Allegro pozycję "wyjazd do galerii" możemy skreślić z naszego planu dnia. Nie trzeba myśleć o parkowaniu, szukaniu komunikacji miejskiej, ani o  tym, kto, zajmie się dzieckiem.

AllegroAllegro Materiał promocyjny

Dzięki Allegro zakupy online oznaczają olbrzymi wybór – nie tylko pomiędzy ofertami, znanymi markami ale i formami dostawy. Dostawa do automatu Allegro One Box tego samego dnia, to kolejny dowód na to, że jeden z najważniejszych polskich serwisów zakupowych znów zmienia polski e-commerce.

Więcej o: