Markowe produkty tańsze nawet o kilkaset złotych? Wpadnij na festiwal niskich cen, skala obniżek cię zaskoczy

W polskim internecie ma miejsce wyjątkowe wydarzenie. Właśnie w tej chwili jedna z największych polskich platform, specjalizująca się w handlu online, udostępnia swoim klientom kolejne wyjątkowe oferty. Właśnie teraz zyskać można nawet kilkaset złotych. Co trzeba zrobić, by kupować w najkorzystniejszych cenach ? I czy da się internetowe zakupy uczynić jeszcze tańszymi - dzięki bezpłatnej przesyłce? Wyjaśniamy.

Złośliwi mogliby powiedzieć, że Polaków do zakupów przekonuje przede wszystkim obniżka ceny. To prawda, lubimy, gdy sprzedawcy rozpieszczają nas promocjami. Ale jest to tylko połowa prawdy. Udane zakupy internetowe to nie tylko takie, które pozwolą cieszyć się produktem w obniżonej cenie, ale takie, które pozwolą nam zdobyć dobrej jakości markowy produkt.

W polskim internecie przez kilka najbliższych dni będzie można znaleźć właśnie tego typu ofert. Wyjątkowe święto przed przygotowała jedna z największych platform specjalizujących się w handlu online. 

Po pierwsze markowe, po drugie przecenione. Sprawdź, co oferuje Allegro Smart! Week

Okazją do wyjątkowych przecen jest Allegro Smart! Week. Trwający od 10 do 16 października festiwal obniżonych cen. Jakie oferty pojawią się w ramach promocji? Nie samą elektroniką człowiek żyje, dlatego Allegro - jak to ma w zwyczaju - przygotowało oferty również zupełnie innych kategorii. Na uwagę zasługują m.in. torebka Wittchen (model 93-4Y-906-11) przeceniona ze 189 na 74,99 zł, perfumy CK WOMEN (EDP/S 100ML), za które zapłacimy 74,99 zł (cena regularna to 149 zł). Możemy również nieco zaoszczędzić wybierając płyn do płukania LENOR Parfumelle (zestaw 6x1420 ml). Cena regularna to 105,99 zł, a dzięki festiwalowi niskich cen Allegro Smart! Week zapłacimy jedynie 69,99 zł.

Obniżone ceny to jedno. Ale jest coś jeszcze. Możesz mieć darmowe dostawy

Festiwal niskich cen Allegro to dobra okazja, by przekonać się o zaletach usługi Allegro Smart! Chodzi o darmowe dostawy do domu lub automatów paczkowych czy punktów odbioru. Usługa Allegro Smart! można mieć w niskiej cenie, która wynosi zaledwie 49,90 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Mówiąc innymi słowy – za cenę dosłownie 4 czy 5   przesyłek można mieć bezpłatne dostawy cały rok. Rachunek, czy Allegro Smart! się opłaca, jest wyjątkowo prosty.

Allegro Smart! WeekAllegro Smart! Week Materiał promocyjny

Jak to działa? Wystarczy, że znajdziemy produkt oznaczony symbolem akcji Allegro Smart! i zrobimy zakupy od jednego sprzedającego za co najmniej 40 zł. W tym wypadku za dostawę produktu płacimy okrągłe 0 zł.

Ci, którzy nie chcą zdecydować się od razu na wykupienie usługi na cały rok, mogą przekonać się o jej zaletach za darmo. Testowy Smart! Na Start pozwala na bezpłatne zrealizowanie pięciu przesyłek. Usługa jest darmowa przez trzy miesiące. 

Markowe ceny, jasna informacja o cenie, konkretne oszczędności. Tak działa Allegro Smart! Week

Tegoroczny festiwal niskich cen zwraca uwagę jeszcze jednym, istotnym z punktu widzenia konsumenta detalem. Allegro zadbało o to, by wszystkie oferty objęte obniżką były w czytelny sposób oznaczone. Widzimy, ile kosztował towar przed przeceną, jaka jest wysokość zniżki, łatwo więc obliczyć, ile zyskujemy.  Do czytelniejszego informowania konsumentów o przecenach zachęca Unia Europejska w dyrektywie Omnibus.

Dzięki Allegro można więc mieć wszystko. Markowe produkty, niższe ceny, darmową wysyłkę. Już teraz warto odwiedzić platformę i dodać ulubioną ofertę do obserwowanych. Na 20 minut przed pojawieniem się oferty zostaniemy poinformowani o tym, że jest już ona aktywna i będziemy mogli zrealizować swoje marzenie o tańszych zakupach.

Więcej o: