Jeszcze zdążysz. Nowe okazje czekają, festiwal przecen trwa. Taniej nawet o 50 proc.

Telewizor, ekspres do kawy, smartfon, kosmetyki, kawa, tabletki do zmywarki. Specjalnych ofert, które pojawiają się na największej polskiej platformie do handlu online, wciąż przybywa. Polacy nadal mają szansę, by skorzystać z wyjątkowego święta przecen. Festiwal niskich cen potrwa do 16 października.

O tym, że w sieci można trafić na wyjątkowe przeceny, Polaków nie trzeba specjalnie przekonywać, bo wyjątkowo je lubią. Rzadko jednak zdarza się, by jedna platforma oferowała w jednym czasie wiele towarów w obniżonych cenach. A właśnie tak jest w przypadku Allegro, które - jak co roku - przygotowało dla polskich internautów prawdziwe święto przecen.

Allegro Smart! Week, który rozpoczął się 10 października, pozwoli przez kilka kolejnych dni - do 16 października, sporo zaoszczędzić. Szansę mają wszyscy - zarówno ci, którzy o jednym z najważniejszych wydarzeń w polskiej sieci dowiadują się właśnie w tej chwili, jak i ci, którzy wiedzą, że zaglądanie na stronę Allegro.pl naprawdę może się opłacić.

Allegro Smart! WeekAllegro Smart! Week Materiał promocyjny

Ekspres do kawy, smarfon. I nie tylko. Ofert Allegro Smart! Week wciąż przybywa

Co wciąż można upolować dzięki akcji Allegro? Na liście produktów szczególnie godnych uwagi znalazł się m.in. ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B to jeden z najbardziej znanych przedstawicieli linii MAGNIFICA S. Ten model pokochają zarówno ci, którzy lubią idealny smak kawy, jak i ci, którzy się… spieszą. Ekspres wyposażono bowiem w młynek, dzięki czemu poranna kawa będzie nas mogła cieszyć szybciej, niż gdybyśmy musieli mielić ją ręcznie. Poziom zmielenia ziaren można regulować i dobrać dzięki temu moc i aromatyczność napoju. Producent zastosował tu nowoczesny system grzewczy i optymalny poziom ciśnienia wynoszący 15 bar. Kawa parzy się więc szybko, a jednocześnie na tyle długo, by z każdego ziarenka wydobyć esencję smaku. Równie smakowita jest cena. Wynosi 1099 zł zamiast 1488 zł.

Wiele zalet ma też telewizorLED Philips 39PHS6707/12. Pierwszą jest cena, kosztuje bowiem 849 zł i jest wyraźnie tańszy, bo cena przed promocją to 1199 zł. W tej cenie zyskujemy spory, bo mierzący 39 cali ekran. I to nie byle jaki, bo wyposażono go w szereg technologii poprawiających jakość obrazu takich jak HLG (Hybrid Log Gamma), HDR10, Pixel Plus HD.

Do upolowania jest też wideorejestrator kamera 70mai Dash Cam Lite 2, cena regularna to 379 zł, a w ramach Allegro Smart! Week urządzenie będzie dostępne za 279 zł. Wysoka rozdzielczość nagrywania, praktyczny ekran LCD a przede wszystkim dobry obiektów, który uchwyci to, co trzeba i niezbędne czujniki dają kierowcy większe poczucie bezpieczeństwa za kółkiem. 

Wiele towarów kupisz taniej. Ale coś możesz mieć za darmo!

Festiwal niskich cen to dobra okazja, by przypomnieć, że Allegro nie tylko pozwala znaleźć markowe towary taniej. Oszczędności mogą być jeszcze większe dzięki przełomowej usłudze! Na czym polega? Towary oznaczone symbolem Allegro Smart, które kosztują co najmniej 40 zł, mogą być dostarczone do nas bezpłatnie. Wystarczy aktywować usługę. Allegro Smart! kosztuje zaledwie 49 zł na rok. Można też płacić w systemie miesięcznym  - tu cena wyniesie 10,99 zł.

By przekonać się, jak praktyczne jest zamawianie towarów bez martwienia się o koszty wysyłki, można skorzystać z darmowego pakietu Allegro Smart! na Start. Pozwoli na realizację pięciu przesyłek bez ponoszenia kosztów. I bez konieczności wykupienia usługi po zakończeniu okresu próbnego.

Allegro Smart! Week to dobra okazja, by przekonać się, że największa polska platforma handlu online wie, czego potrzebują Polacy. Markowych produktów, niskich cen, darmowej dostawy. To wszystko jest dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy sięgnąć po myszkę.

Więcej o: