Spędzaj więcej czasu z bliskimi nie tylko w te Święta. Rok oglądania filmów i seriali w znanym serwisie w prezencie. Pakiet w świetnej cenie

Wszyscy lubimy spędzać czas z bliskimi, cieszyć się wspólnym oglądaniem telewizji, seriali, graniem w gry. Rozrywki na najwyższym poziomie nie ma jednak bez szybkiego internetu, atrakcyjnych pakietów TV czy seriali VOD. Jeden z największych polskich operatorów komórkowych postanowił zrobić wyjątkowy prezent wszystkim, którzy szukają czegoś wyjątkowego dla rodziny. Superszybki internet można mieć teraz w pakiecie z niemal 200 kanałami telewizyjnymi. A jeden z najpopularniejszych serwisów VOD otrzymać w pakiecie na cały rok w prezencie!

Zbliżające się coraz szybciej święta Bożego Narodzenia to czas, w którym wielu z nas szuka sposobu, by pogłębić relację z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi. Świąteczna atmosfera sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu, a w długie zimowe wieczory lubimy przebywać razem.

Okazuje się, że Play - jeden z największych operatorów komórkowych w Polsce - ma ofertę, która świetnie wpisuje się w tę wizję. Ofertę, która pozwala na potrójny zysk. W ramach jednego pakietu możemy bowiem zapewnić sobie zarówno superszybki światłowodowy internet, telewizję jak i dostęp do filmów i seriali na życzenie.

Play postanowił "rozbić bank" przedświątecznych ofert. Osoby, które zdecydują się kupić internet w pakiecie z telewizją od UPC, dostaną w prezencie… Netflix na cały rok!

Koniec z powolnym łączem. Technologia, która może więcej - teraz taniej

Dlaczego warto sięgnąć po internet światłowodowy? To nowoczesna technologia, która zapewnia, że łącze osiąga wyjątkowo duże prędkości i jest stabilne. Jest to szczególnie ważne podczas pracy zdalnej, nauki, ale liczy się też wtedy, gdy potrzebujemy rozrywki – podczas oglądania filmów online, seriali i telewizji. A jeszcze większe zalety widać, kiedy każdy z członków rodziny chce robić coś innego – światłowód jest na tyle szybki, że każdy z domowników będzie mógł cieszyć się dostępem do sieci bez irytowania się z powodu wolnego łącza.

Telewizja, którą oferuje UPC w ofercie Play jest idealnym rozwiązaniem dla całej rodziny z wielu powodów. Po pierwsze jest przesyłana za pomocą światłowodu, więc nie musimy się martwić zakłóceniami obrazu czy dużymi opóźnieniami. Telewizja przesyłana światłowodem ma też niewiele alternatyw. W porównaniu do satelitarnej, nie wymaga zainstalowania anteny czy dodatkowych kabli.

Po drugie do wyboru mamy dużo pakietów, a liczba kanałów może sięgnąć niemal ok. 200! Mamy tu wszystko – kanały tradycyjnej telewizji, stacje dla dzieci, kanały tematyczne: sportowe, filmowe, z serialami, naukowe czy historyczne.

Netflix na rok. W prezencie pod choinkę

Play na tym nie poprzestał. Osoby, które zdecydują się kupić internet światłowodowy w pakiecie z telewizją od UPC, otrzymają wyjątkowy prezent dla całej rodziny. Dostęp do serwisu Netflix w prezencie. Na całe 12 miesięcy.

Fanom filmów i seriali tego serwisu przedstawiać nie trzeba, bo wiele jego autorskich produkcji zyskało miano kultowych. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, dzięki któremu można oglądać ulubione produkcje online. Ma wiele zalet, takich jak chociażby możliwość oglądania na kilku urządzeniach (telewizor, smartfon, tablet, komputer, laptop). 

Netflix to też olbrzymi wybór – propozycji na świąteczny czy zimowy wieczór są setki, nowe pojawiają się często, kupujemy więc dostęp do biblioteki filmów i seriali, która jest uaktualniana niemal każdego dnia. Kategorii jest tu także całe multum -  od komedii po horrory, od kina akcji, po kino familijne, od klasyków, które dobrze znamy z telewizji, po produkcje, które niedawno były w kinach. Nie brakuje w niej też produkcji polskich. I to zarówno tych dobrze znanych np. z telewizji  jak i dostępnych tylko na platformie.

Zobacz jakie to proste. Internet światłowodowy z telewizją i Netflix w prezencie za mniej niż myślisz

Pakiety, które oferuje Netflix są naprawdę atrakcyjne. Podobnie jak okres trwania umowy. Netflix dostajemy w prezencie, ale nie oznacza to, że po zakończeniu promocji będziemy obciążani jakimiś kosztami. Usługę będzie można wyłączyć lub zdecydować się na dalsze korzystanie w atrakcyjnej cenie wynoszącej jedynie 30 zł na miesiąc.  Decyzja należy do nas.

Oferta Play po raz kolejny okazuje się wyjątkowo korzystna. Superszybki internet, wiele pakietów telewizyjnych do wyboru od jednego operatora w tak niskiej cenie? To duża oszczędność pieniędzy i czasu. A jeden z najlepszych serwisów VOD na świecie w prezencie na rok? To tylko ukoronowanie oferty, dzięki której możemy cieszyć się rodzinnym czasem nie tylko w te święta.

Więcej o: