Rok filmów i seriali w prezencie? Największy serwis VOD w pakiecie z internetem i telewizją teraz w świątecznej ofercie

Chcesz, by w twoim domu zawitał szybki internet, bogaty pakiet kanałów telewizyjnych i serwis z filmami na żądanie? Potrzebujesz szybkiego połączenia internetowego, które poradzi sobie z przesyłaniem tych trzech typów treści jednocześnie. Jeden z największych polskich operatorów ma w swojej ofercie pakiety, które można idealnie dobrać do swoich potrzeb. I odebrać prezent, który będzie służyć rodzinie cały rok.

Szukasz najlepszej oferty na internet i telewizję? Play, jeden z największych operatorów w Polsce ma dla ciebie wyjątkową ofertę. Superszybki internet światłowodowy z tradycyjną telewizją przesyłaną przez internet można teraz kupić w superatrakcyjnym pakiecie. Oferta jest tym bardziej wyjątkowa, że oprócz niskiej ceny, dużego wyboru pakietów i dużej prędkości, dostajemy jeszcze coś w prezencie. I to nie byle jakim, bo przez rok możemy cieszyć się serwisem Netlix. Największa tego typu usługa na świecie ma do zaoferowania tysiące produkcji, w tym setki autorskich i dziesiątki ze statusem "kultowe".

Szukasz internetu? Internetu z telewizją? Oni mają super cenę w pakiecie. A do tego prezent na rok

Dlaczego warto kupić pakiet internetu światłowodowego i telewizji od UPC w Play? Bo to idealny sposób, by w domu lub mieszkaniu cieszyć się zarówno superszybkim internetem, jak i bogatym wyborem kanałów telewizyjnych. Światłowód świetnie nadaje się do tego, by przesyłać zarówno jedno, jak i drugie. Dlaczego? Światłowód jest obecnie najbardziej wydajnym i stabilnym typem łącza. Wynika to z kilku czynników. Po pierwsze, przepustowość światłowodu jest nieporównywalnie większa niż przepustowość innych typów łączy – mieści więcej danych, a sygnał telewizyjny ma dzisiaj właśnie taką cyfrową postać. Ponadto łącze światłowodowe jest odporne na zakłócenia i ma bardzo niski poziom opóźnień. Wreszcie, dzięki swojej budowie, łącze światłowodowe ma dużą przewagę pod względem bezpieczeństwa.

Szybki internet nawet podczas oglądania telewizji  

Światłowód to najszybszy i najbardziej stabilny środek transportu danych.  To dlatego Play oferuje pakiet, w którym prędkość internetu wynosi nawet 1 Gb/s – przy jednoczesnym przesyłaniu kanałów telewizyjnych. W porównaniu z innymi środkami transmisji takimi jak kable miedziane czy łącza radiowe, światłowody są wydajniejsze i pozwalają na przesyłanie większej ilości danych.

Światłowód jest też stabilny. Dzięki swojej szybkości i stabilności, światłowód umożliwia bezproblemowe korzystanie z usług takich jak Netflix, telewizja online czy gry, aplikacje do konferencji wideo (wykorzystywane w nauce i pracy). Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią spędzać dużo czasu online i potrzebują łącza, które będzie w stanie poradzić sobie z większymi obciążeniami.

ŚwiętaŚwięta Fot. Pexels (CC 3.0)

Wybierz swoją ofertę i odbierz prezent dla całej rodziny. Netflix na rok

O tym, że światłowód Play ma wyjątkowo solidną przepustowość, która oznacza, że radzi sobie z transmisją danych, telewizji, serwisów VOD, jednocześnie, można się łatwo przekonać. Wystarczy spojrzeć na ofertę operatora, w której nie brakuje zarówno bardziej ekonomicznych jak i megaszybkich pakietów. Ceny są atrakcyjne.

Do wybranych pakietów Play oferuje wyjątkowy prezent. Pozwoli jeszcze bardziej docenić, jak istotne jest dobre łącze internetowe. Bez niego trudno się przecież cieszyć filmami i serialami na żądanie. Tymczasem dzięki Play serwis Netflix, największy tego typu na świecie, można dostać na rok w prezencie.  

Netflix to lider wśród serwisów VOD, który ma ponad 100 milionów członków w ponad 190 krajach. Internauci z całego świata oglądają seriale telewizyjne, filmy dokumentalne i fabularne w różnych gatunkach i językach.  Netflix jest także bardzo wygodny. Łatwo go skonfigurować i używać, a programy i filmy możesz oglądać, kiedy tylko chcesz. Nie musisz planować swojego czasu tak skrupulatnie jak ze zwykłą telewizją. Możesz też oglądać Netflix na komputerze, telefonie lub tablecie, więc łatwo zabrać rozrywkę ze sobą, gdziekolwiek jesteś.

Jak widać rozwiązanie, które oferuje Play, ma same zalety. Skorzystanie z pakietu pozwala oszczędzać czas i pieniądze, zapewnia wysoką jakość internetu i telewizji, stabilność, odporność na awarię. Istotny jest też wybór pakietów – możemy dopasować ofertę do swoich potrzeb. Netflix na rok w prezencie do dodatkowy argument, by sięgnąć po ofertę jednego z największych polskich operatorów.

Więcej o: