Idealny upominek dla całej rodziny. Największy serwis z filmami i serialami w prezencie na rok. Do tego w pakiecie internet i telewizja

Telewizor nie jest dziś wyłącznie od oglądania telewizji. Polacy zakochali się w serwisach umożliwiających dostęp do filmów i seriali. A co, gdyby największy z nich otworzył przed nami bibliotekę tysięcy produkcji na okrągły rok? Właśnie taki prezent ma dla klientów jeden z największych polskich operatorów. By go otrzymać, wystarczy wybrać pakiet internetu światłowodowego i telewizji.

W Święta Bożego narodzenia często spędzamy czas razem. Dlatego warto znaleźć prezent dla bliskich, który będzie służył całej rodzinie. Warto więc podarować coś, co sprawi radość i uprzyjemni długie zimowe wieczory.

W tym roku Play ma ofertę, która pozwoli obchodzić święta w wyjątkowy sposób. W ofercie promocyjnej można znaleźć nielimitowany, światłowodowy internet w niskiej cenie i umowie na zaledwie 12 miesięcy. Co więcej, w pakiecie z telewizją dochodzi do tego jeszcze wyjątkowo rodzinny prezent – Netflix na cały czas trwania tej umowy!   

Największy z serwisów z filmami i serialami w prezencie. Na cały rok!

Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Jest dostępny w ponad 190 krajach i oferuje bogaty wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. W Polsce Netflix jest dostępny od 2016 roku. Na całym świecie ma ponad 100 mln subskrybentów. Widzów przyciągają hity, których na platformie nie brakuje. Wspomnieć warto tytuły takie jak "Stranger Things", "The Crown", "Narcos" i "House of Cards". Historia serwisu jest fascynująca. Firma rozpoczęła działalność jako… wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, ale szybko urosła do tego, czym jest dzisiaj - największego i najlepszego serwisu VOD na świecie. Na początku lat 2000 Netflix dostrzegł potencjał rodzącego się wówczas internetu, który pozwolił na dostarczanie filmów i programów telewizyjnych bezpośrednio do domów widzów. W 2007 roku firma zaczęła oferować usługę strumieniową, która umożliwiała natychmiastowe przesyłanie programów telewizyjnych i filmów na komputerach osobistych.  W 2010 r. Netflix po raz pierwszy zaczął tworzyć oryginalne programy, które dziś są jego znakiem rozpoznawczym.

Netflix jest dostępny w trzech różnych planach, za które trzeba płacić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Oferta Play jest na tyle atrakcyjna, że przez rok nie płacimy za dostęp do usługi w ogóle, a po roku możemy ją przedłużyć w cenie wynoszącej zaledwie 30 zł miesięcznie.

Dlaczego Netflix jest tak wyjątkowym źródłem rozrywki? Po pierwsze, ma ogromną bibliotekę treści, która obejmuje wszystkie gatunki. Po drugie, oferuje wiele nowości – nie jesteśmy skazani na oglądanie tego samego. Wreszcie, jego interfejs użytkownika jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy w nawigacji. Z Netflixa korzysta się po prostu wygodnie, na wielu urządzeniach, przy wielu użytkownikach. Każdy może mieć swój profil – oznacza to, że będzie mógł łatwo kontynuować oglądanie swojego filmu czy serialu. Nawet jeśli zmieni urządzenia, na przykład z telewizora przesiądzie się na tablet.

W pakiecie internet i telewizja. Domowe centrum rozrywki dla każdego

Jak otrzymać wyjątkowy serwis na rok w prezencie? To proste. Wystarczy wybrać jeden z kilku atrakcyjnych wariantów składających się z internetu światłowodowego i telewizji od UPC. Play ma tu sporo do zaoferowania. Po pierwsze internet jest naprawdę szybki. Jego prędkość sięga 1Gb/s. Tym samym przewodem może być do nas transmitowana telewizja. I to nie byle jaka, bo mowa o blisko 190 kanałach w cenie zaledwie 110 zł miesięcznie.

Za 85 zł miesięcznie możemy mieć internet, który aż nadto wystarczy dla większości potrzeb – łącze o prędkości 600 Mb/s wciąż jest dla wielu konkurencyjnych technologii nieosiągalne. W tym wypadku mamy do dyspozycji 176 kanałów. Mniej wymagający mogą zdecydować się na internet o prędkości do 300 Mb/s z pakietem 137 kanałów. Łącze kilkukrotnie szybsze od tego, które jest standardem w bardziej przestarzałych technologiach, wystarczy, by poczuć, że przesiadka na światłowód ma wielki sens.

Play ma w swojej świątecznej ofercie nie tylko szybki internet, setki kanałów telewizyjnych ale i serwis, który zupełnie na nowo zdefiniował pojęcie rodzinnej rozrywki. Skoro można przez okrągły rok cieszyć się nim bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, warto się chyba przekonać, dlaczego miliony widzów na całym świecie nie odchodzą od ekranów. W pakiecie z superszybkim internetem światłowodowym i normalną telewizją to dziś wyjątkowo praktyczne, wygodnie i tanie.

Więcej o: