Wiedźmin 3: Dziki Gon - Powrót na wiedźminski szlak [Podcast]

Jak istotną postacią dla graczy jest Geralt oraz dlaczego bezpłatna aktualizacja do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" jest idealną okazją do ponownego powrotu na wiedźmiński szlak, aby przeżyć tę fantastyczną i ponadczasową przygodę raz jeszcze.

Po 7 latach od premiery gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" ponownie mamy okazję wcielić się w rolę Geralta z Rivii, czyli prawdziwego polskiego fenomenu na skalę światową. Dzięki bezpłatnej aktualizacji do gry możemy wrócić do wiedźmińskiego świata, aby po raz kolejny przeżyć ponadczasową historię stworzoną przez CD PROJEKT RED.

Kim jest Geralt dla graczy? Bohaterem idealnym, który zawsze wie co powiedzieć. To taka postać, która wiąże emocjonalnie. Zawsze grając a Wiedźmina, robimy wszystko, żeby to w sumie właśnie Geraltowi było dobrze… co czasami okazuje się zaskakująco przewrotne. 

Wiedźmin, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon. 

Każda inna, każda równie porywająca. Możemy śmiało powiedzieć, że historia stworzona przez CD PROJEKT RED jest ponadczasowa. Nawet jeżeli dzisiaj wrócimy do pierwszego Wiedźmina, który wizualnie i technicznie niczym nie przypomina Dzikiego Gonu, to i tak będziemy w stanie odnaleźć się w tym świecie. Nawet jeżeli nie przepadamy za "starszymi" grami, to i tak zostaniemy przez Wiedźmina pochłonięci… 

Zapraszamy do posłuchania podcastu, w którym rozmawiamy z Adamem Flammą - wykładowcą, pasjonatem popkultury oraz autorem książki "Wiedźmin: Historia Fenomenu" i Damianem Daszkiem – redaktorem, twórcą internetowym i zapalonym graczem o wielu wiedźmińskich tematach, w tym, m.in.:

Która ze zmian jest najbardziej interesująca?

Czego możemy oczekiwać od aktualizacji?

Dlaczego w ogóle CDP zdecydowało się na wydanie aktualizacji po tylu latach?

I czego nauczyl nas Wiedźmin?

Posłuchaj podcastu Wiedźmak przez niektórych zwany wiedźminem...Odcinek pierwszy: "Ja, Wiedźmin"

dr Adam Flamma - groznawca, badacz popkultury, wykładowca akademicki. Na co dzień szkoli przyszłych twórców gier z zakresu game designu oraz storytellingu. Autor książek "Wiedźmin. Historia fenomenu" oraz "Akcja jest kobietą. Lara Croft oraz inne bohaterki gier akcji...". 

Adam FlammaAdam Flamma 

Damian Daszek - pasjonat popkultury, który niczym prawdziwy superbohater za dnia pracuje na etacie w jednej z warszawskich agencji marketingowych. W nocy zaś gra, ogląda i czyta, aby być na bieżąco ze wszystkim, co fantastyczne i wciągające na tyle, aby poruszyć. Twórca internetowy, autor ponad 100 artykułów na temat popkultury i fan emocjonalnych historii, które zmuszają do refleksji.

Damian DaszekDamian Daszek 

Więcej o: