Przejmij kontrolę nad wydatkami na paliwo. Wygodne rozwiązanie, które ma więcej zalet, niż myślisz

Prowadzenie firmy przypomina dzisiaj prowadzenie samochodu - w niepewnych czasach wielu przedsiębiorców szuka solidnego partnera. Firmowym samochodom zapewnia je wysokiej jakości paliwo oferowane przez jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci w Polsce. A właścicielom "paliwo" do prowadzenia działalności da wyjątkowa karta paliwowa. Pozwala nie tylko taniej i wygodniej tankować, ale i kupować na stacji taniej produkty i usługi.

Przedsiębiorcy szukają skutecznych sposobów na oszczędności. Nic dziwnego – koszty energii elektrycznej, gazu, pracy, nieustannie rosną. W dobie wysokich cen można wdrażać różnego rodzaju rozwiązania oszczędnościowe. Warto np. dokonać przeglądu zużycia energii – upewnić się, że w naszej firmie maszyny i urządzenia mają odpowiednią wydajność, są nowoczesne i oszczędne.

Innym kluczowym aspektem oszczędności jest paliwo. I tu warto inwestować w pojazdy o niskim zużyciu, szczegółowo przeanalizować koszty, by upewnić się, że nie są one zbyt wysokie. Paliwa są bowiem jednym z najszybciej drożejących surowców. I chociaż te stacje benzynowe, które naprawdę dbają o klienta, robią wszystko, by ceny były jak najniższe, to koszt tankowania zależy od czynników niezależnych takich jak notowania ropy naftowej czy kurs walut.

Oszczędności w firmie? Karta paliwowa Circle K PRO Card to nie tylko tanie tankowanie

Nie oznacza to jednak,  że tankowanie w firmie nie może być tańsze. Mało tego – można nie tylko obniżyć koszt paliwa wlewanego do baku służbowego pojazdu, ale i cenę innych usług i towarów oferowanych przez stację. Jak sięgnąć po tak wiele korzyści? Przykładem idealnego rozwiązania jest karta paliwowa Circle K PRO Card. Można z niej korzystać na blisko 400 stacjach tej jednej z najpopularniejszych sieci w Polsce.

Karta paliwowa to jedno z najskuteczniejszych narzędzi, które pomogą zaoszczędzić pieniądze. Jej podstawowa zaleta? Umożliwiają wręcz hurtowy zakup wysokiej jakości paliw miles i milesPLUS bez konieczności płacenia za każdym razem, gdy ktoś tankuje firmowy samochód. Płatność można odroczyć, a środki przeznaczyć na rozwój przedsiębiorstwa.

Karta pozwoli też w precyzyjny sposób kontrolować wydatki. Za każdym razem, gdy ktoś zatankuje służbowe auto, wykorzystana pula zostaje automatycznie przypisywana do konta firmy. Z jednej strony zakupy paliwa są wyjątkowo wygodne, z drugiej zaś właściciel firmy wie nie tylko kto, gdzie i za ile zatankował, może też upewnić się, że wydatki nie przekraczają przewidzianej przez niego puli.

Wszystko działa w wyjątkowo prosty sposób – po zalogowaniu się wskazany adres widać jak na dłoni widać dokonane transakcje, miejsce tankowania, liczbę przejechanych kilometrów. Można też w wygodny sposób sprawdzić bieżące zobowiązania, pobrać faktury. W razie potrzeby można zmodyfikować limity dotyczące konkretnej karty, a nawet ją zablokować.

Bezpieczeństwo wydatków w firmie można poszerzyć o dodatkowe rozwiązania. Możliwy jest np. wprowadzenie wymogu podawania tablicy rejestracyjnej czy stanu licznika podczas tankowania. Wydatki na paliwo da się też ograniczyć kwotowo np. pod względem wydatków dobowych, tygodniowych czy miesięcznych.

materiał promocyjny

Tankuj z rabatem, kupuj taniej, płać mniej za usługi

Kolejną z kluczowych korzyści, jakie przynosi karta paliwowa Circle K PRO Card, jest rabat na zakup paliwa. Im większe wydatki na paliwo w firmie, tym bardziej wymierna korzyść.

Ci, którzy korzystają z kart flotowych Circle K PRO Card, Routex oraz karty Programu lojalnościowego EXTRA, odniosą jeszcze więcej korzyści. Za każde zatankowane 500 l paliwa możemy liczyć na wyjątkowy prezent. To specjalny bon o wartości 10 zł, który można wykorzystać na zakupy na stacjach Circle K. Warto pamiętać, by tankować odpowiednią ilość paliwa co kwartał, gdyż "zgromadzone" litry nie przechodzą na kolejne kwartały.

materiał promocyjny

Korzyści jest więcej. Na dodatkowy bonus mogą liczyć ci, którzy dodadzą kartę flotową do smartfonowej aplikacji Circle K EXTRA. To naprawdę opłacalne, bo na stałe dostajemy rabaty w wysokości aż 20 proc. na kawę. Możemy liczyć też na bezpłatny prezent – za co szósty płyn do spryskiwaczy zakupiony na stacji nie zapłacimy w ogóle. Dodanie karty jest banalnie proste – wystarczy zalogować się do serwisu Extra. Warto też zwrócić uwagę na adres e-mail, bo to na ten adres Circle K będzie wysyłać bony.

Lista korzyści płynących z posiadania karty paliwowej Circle K PRO Card jest naprawdę długa. Tankowanie jest tańsze, kontrola nad wydatkami łatwiejsza, płatności bardziej praktyczne. A to, po co bardzo często zatrzymujemy się na stacji – lubiane, a wręcz kultowe Hot Dogi – mogą być w różnych wariantach smakowych, a nawet w wersji vegan. Warto zatem już dzisiaj skorzystać z rozwiązania, które natychmiast pozwoli zyskać. 

materiał promocyjny

Materiał promocyjny marki Circle K.