Nowe auto za mniej niż 1000 zł miesięcznie. Finansowanie dopasowane do twoich potrzeb

Nowe samochody kupowane za gotówkę to rzadkość, a klienci często sięgają po różne formy finansowania. Jak jeździć nowym samochodem za mniej niż 1000 zł miesięcznie? Wystarczy skorzystać ze specjalnej oferty Hyundaia.

Kupno nowego samochodu z salonu to decyzja, za którą przemawia wiele korzyści. Przede wszystkim gwarancja, która daje nam pewność, że unikniemy nieoczekiwanych napraw i kosztów. Nowy samochód to także najnowsza generacja szybko rozwijających się technologii, a co za tym idzie wyższy komfort podróżowania oraz bezpieczeństwo. Korzyści jest znacznie więcej, ale co zrobić, aby koszt zakupu samochodu rozłożyć w czasie? Hyundai ma na to kilka sposobów.

Klienci indywidualni – kredyt lub abonament

Kredyt Easy Move On to nowoczesna forma finansowania samochodu, która umożliwia spłatę jedynie części wartości pojazdu przed jego wymianą na nowy po upływie 3 lub 4 lat. Dzięki niskiej racie i niewysokiej wpłacie własnej możesz stać się właścicielem nowego Hyundaia. Gwarantowana wartość odkupu chroni przed nagłym spadkiem wartości pojazdu. Jeśli zdecydujesz się na wymianę samochodu na nowy model, poprzedni pojazd sfinansowany przez kredyt Easy Move On może zostać oddany do salonu, a wartość odkupu zostanie przeznaczona na spłatę kredytu. Możesz też zdecydować się na kontynuowanie spłaty kredytu lub sprzedaż auta we własnym zakresie. Do wyboru są aż trzy opcje. Dużą zaletą tego rozwiązania jest gwarancja niezmienności raty, która pozwala na spokojne użytkowaniu samochodu bez strachu o wzrost kosztów kredytu.

Osoby, które dysponują wysokim wkładem własnym, mogą natomiast wybrać kredyt 50/50 z oprocentowaniem w skali roku wynoszącym 0 proc. To rozwiązanie umożliwia wpłatę własną w wysokości 50 proc. ceny pojazdu oraz jednorazową spłatę w 12. miesiącu umowy. Taka opcja dostępna jest dla wszystkich nowych modeli Hyundai oraz samochodów używanych sprzedawanych przez Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

Materiał promocyjny

Nowy samochód w abonamencie? Nowym Hyundaiem można cieszyć się bez konieczności kupowania samochodu. To rozwiązanie, które gwarantuje największy spokój podczas użytkowania samochodu oraz daje bardzo dużą przewidywalność kosztów utrzymania auta. Opłata abonamentowa jest stałej wysokości i obejmuje pełny pakiet serwisowy oraz ubezpieczenie, a także koszt opon zimowych wraz z ich wymianą. Nowym Hyundaiem w abonamencie możesz jeździć nawet bez dokonywania wpłaty wstępnej. Płacisz jedną ratę i niczym się nie przejmujesz. To proste procedury oraz minimum formalności związanych np. z rejestracją czy ubezpieczaniem pojazdu.

Leasing Easy Move On – czyli rozwiązanie dla firm

Leasing Easy Move On to nowoczesna metoda finansowania samochodu, w której spłaca się tylko część wartości pojazdu przed jego wymianą na nowy model po 3 lub 4 latach. Dzięki niskim ratom i niewielkiej wpłacie własnej można stać się szczęśliwym posiadaczem nowego Hyundaia. Gwarantowana wartość odkupu zabezpiecza przed nieprzewidywalnymi spadkami wartości pojazdów. Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego samochodu, poprzedni pojazd sfinansowany z leasingu Easy Move On może zostać zwrócony do salonu. Kwota z odkupu zostanie wykorzystana do spłaty leasingu. Alternatywnie, można pozostać właścicielem i kontynuować spłatę leasingu lub zdecydować się na sprzedaż pojazdu na własną rękę. Warto zwrócić uwagę, że jest to wyjątkowo elastyczna forma finansowania.

Materiał promocyjny

Oprócz nowoczesnego Leasingu Eeasy Move On przedsiębiorcy mogą także skorzystać z klasycznych leasingów operacyjnego i finansowego oraz z wyjątkowo wygodnego najmu długoterminowego, który zapewnia możliwość jazdy najnowszymi modelami Hyundaia z pełną obsługą zawartą w cenie. Wybierając tę opcję, przedsiębiorca nie musi obawiać się rosnących kosztów związanych z korzystaniem z auta, a stała miesięczna rata obejmuje niemal wszystkie związane z tym wydatki.

Wyjątkowe okazje w Outlecie Hyundaia 

Okazyjne finansowanie dopasowane do twoich potrzeb to nie jedyny argument stojący za wyborem nowego Hyundaia. W ofercie, dostępnych jest wiele modeli w atrakcyjnych cenach oraz dostępnych od ręki. Klienci indywidualni mogą dodatkowo skorzystać z promocyjnego upustu aż do 10 000 zł oraz z dodatkowych promocji przygotowanych przez poszczególnych dealerów. To doskonała okazja do zakupu nowego samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie oraz niezwykle wygodnej formie. Ogromnym atutem jest także 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów dostępna w standardzie, które daje bezcenne poczucie pewności i bezpieczeństwa.

Te modele mogą być twoje z okazyjnym finansowaniem

W modelach objętych specjalną ofertą można wręcz przebierać. Na początek uniwersalny kompakt, czyli model i30 w wersji Hatchback, który dostępny jest już od 1 039 zł w Kredycie Easy Move On dla klientów indywidualnych. Fani klasycznej linii nadwozia mogą zdecydować się na model ELANTRA, który dostępny jest już od 940 zł miesięcznie. Stylowy i zwinny Hyundai BAYON, który może pochwalić się niezwykłym designem, jest dostępny od 962 zł miesięcznie w kredycie Easy Move On. Funkcjonalna i niezawodna KONA może cieszyć swojego nowego właściciela już za 1 037 zł miesięcznie. Wisienką na torcie jest natomiast rodzinny model TUSCON. Ten model dostępny jest od 1 162 zł w kredycie dla klientów indywidualnych.

Materiał promocyjny

Materiał promocyjny marki Hyundai