Narciarskie akcesoria dla mężczyzn w dobrych cenach

BA
16.01.2018 17:00
sprzęt na narty

sprzęt na narty (sprzęt na narty)

Wybierasz się na narty i jesteś w trakcie kompletowania wyposażenia? Zobacz narciarskie akcesoria w atrakcyjnych cenach!

Sezon wyjazdów na narty trwa pełną parą. Ty również planujesz wyjechać w góry? Jeśli tak, to z pewnością potrzebujesz odpowiednich akcesoriów, które pozwolą ci w komforcie i spokoju cieszyć się udanym wyjazdem. Właśnie dlatego specjalnie dla miłośników sportów zimowych wybraliśmy najciekawsze propozycje męskich dodatków narciarskich w niskich cenach:

Gogle i kaski 

Gogle i kaski / fot. eddiebauer.com / materiały partnerówGogle i kaski / fot. eddiebauer.com / materiały partnerów Gogle i kaski / fot. eddiebauer.com / materiały partnerów

Jadąc na narty, nie możesz zapomnieć o należytej ochronie. Bezpieczeństwo na stoku to podstawa. Wyposaż się więc w odpowiedni kask narciarski wykonany z trwałego i odpornego na wstrząsy materiału. Podczas zakupu dokładnie sprawdź, czy kask dobrze leży i nie uwiera oraz czy jest od środka wyłożony miękkim materiałem, który zapewni komfort. 

Rękawice i buty narciarskie 

Rękawice i buty / fot. peak-whistler.com / materiały partnerówRękawice i buty / fot. peak-whistler.com / materiały partnerów Rękawice i buty / fot. peak-whistler.com / materiały partnerów

Podczas wypadu na narty lub snowboard bardzo ważne są także odpowiednie buty narciarskie, które powinny być wykonane z nieprzemakalnych materiałów. Możesz zdecydować się na zwykłe śniegowce albo dobrać buty do swoich nart. Oprócz tego zainwestuj też w ciepłe i grube rękawice narciarskie. 

Elektroniczne gadżety przydatne na stoku 

Gadżety na stok / fot. peterglenn.com / materiały partnerówGadżety na stok / fot. peterglenn.com / materiały partnerów Gadżety na stok / fot. peterglenn.com / materiały partnerów

Na stoku może ci się też przydać parę elektronicznych gadżetów. Jednym z nich są sportowe słuchawki bluetooth. Wybieraj modele zakładane za ucho, gdyż są praktyczniejsze i nie spadają. Dobrym wyborem może się też okazać pulsometr albo smartwatch z pulsometrem i funkcją GPS. A może chciałbyś uwiecznić swoje narciarskie osiągnięcia? Jeśli tak, to zdecyduj się na kamerę GoPro mocowaną do kasku. 

Więcej narciarskich akcesoriów znajdziesz w przeglądzie poniżej: 

Zobacz, jak możesz dodać ekstra napięcie do swojego wideo dzięki efektowi Vertigo

Więcej o: