Kubek dla fana PlayStation (i nie tylko!)

KD
23.01.2018 16:21
Kubek dla fana PlayStation

Kubek dla fana PlayStation

Wciąż uważasz, że szara konsola PlayStation to urządzenie kultowe, a na sam widok gadżetów z nią związanych dostajesz gęsiej skórki? Znaleźliśmy coś, co przypomni ci długie godziny spędzone przy takich grach jak "Crash Bandicoot" czy "Tony Hawk Pro Skater"... Kubek dla fana PlayStation - bo o nim mowa - przeniesie cię do czasów, kiedy w największe zakłopotanie wprawiała porażka z kumplem w FIFA 98 ("I get knocked down!"), a każdy wieczór zaczynał się od słów: "mamooo, mogę odpalić konsolę?!"

Na początek mały test. Pamiętasz, z jakiej gry pochodzi ten utwór?

 

Oczywiście, że pamiętasz. Spędziłeś z pierwszą generacją konsoli Sony PlayStation długie godziny - jak w nie w domu, to u kumpla - więc doskonale pamiętasz, że kawałek Blur towarzyszył jednemu z najbardziej epickich intro w historii gier video: wprowadzeniu do FIFA World Cup 98.

A jeśli pamiętasz "Song 2", to pamiętasz również uniesienie z dnia, kiedy po raz pierwszy dostałeś wibrujący pad z gałkami analogowymi oraz emocjonujące pojedynki w Tekkena 3. Pamiętasz dyskusje o najnowszych grach i rytuały, z jakimi traktowałeś swoją pierwszą konsolę z prawdziwego zdarzenia (też czyściłeś ją dwa razy dziennie?!).

via GIPHY

Dziś pod twoim wielocalowym telewizorem stoi zapewne czarne PS4, umożliwiające wyświetlanie grafiki nawet w 4K, ale ty wciąż przeszukujesz z sentymentem Internet, w poszukiwaniu archiwalnych zdjęć z szarą PSX... Znaleźliśmy gadżet, który choć na chwilę cofnie cię do czasów szybkich wyścigów z pierwszych części gry "Toca".

Kubek dla fana PlayStation to gadżet stylistyką nawiązujący do kultowej PSX. Bez problemu rozpoznasz przycisk włączenia konsoli oraz zarys wejścia na płyty. Jest też oczywiście "RESET", którego użycie zawsze wiązało się z nieprzyjemnym mrowieniem w dłoni...

SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ KUBEK DLA FANA PLAYSTATION

Kubek dla fana PlayStation ma pojemność 325 ml (w sam raz na poranną kawę lub wieczorną herbatę) oraz przykuwa wzrok... kształtem! Jeśli ktoś obśmieje cię, że pijesz z kanciatego naczynia, nie wahaj się odgryźć. Proponujemy coś w stylu: "Może i piję z kanciatego kubka, ale to ty nie wiesz, kim jest główny bohater gry "Gex"!

Nie musimy chyba dodawać, że gadżet jest produkowany na oficjalnej licencji Sony PlayStation. Zresztą, zobacz sam:

SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ KUBEK DLA FANA PLAYSTATION

Nie wiemy jak ty, ale my mamy już dość kubków z napisami "Super Tata" i "Facet bez brzucha kiepsko r***". Bierzemy w ciemno. Wybór tak samo oczywisty jak ten, że w "Mortal Kombat II" zawsze należało wybrać Liu Kanga.

Zobacz wideo
Więcej o: