Gadżety dla fanów komiksów

KS
05.02.2018 09:30
Gadżety dla fanów komiksów

Gadżety dla fanów komiksów (unsplash)

Komiksy przestały być kojarzone jedynie z czytadłami dla małych chłopców, a filmy z bohaterami Marvela i DC Comics zyskują fanów zarówno wśród starszych jak i młodszych odbiorców. Jeżeli również należysz do komiksowych geeków, koniecznie zobacz, jakie gadżety udało nam się znaleźć.

DC ComicsDC Comics kolaż redakcja, materiały partnerów

Batman

Chyba nie ma nikogo, kto nie lubiłby historii o Mrocznym Rycerzu Gotham. Każdy fan na pewno zna takie kultowe komiksy jak Zabójczy Żart czy Zagłada Gotham. Również filmy z Batmanem zyskały ogromną popularność i nie zamierzamy się licytować, która z ekranizacja jest najlepsza - lubimy je wszystkie.

Superman

Jeżeli należysz do fanów Supermana, to również mamy dla ciebie kilka świetnych gadżetów. Zdecydowanie najbardziej spodobał nam się zestaw akcesoriów kuchennych, z którymi każdy może poczuć się jak superbohater, nawet jeśli nie może pochwalić się statusem mistrza kulinariów.

Liga Sprawiedliwych

Po co ograniczać się do lubienia jednego superbohatera, skoro można być fanem całej drużyny? Liga Sprawiedliwych okazała się na prawdę przyzwoitym filmem, ale bohaterowie stworzeni przez DC Comics od lat mają całe rzesze fanów. Jeśli i ty jesteś ich fanem, możesz np. zdecydować się na podkreślenie charakteru swojego mieszkania stylowym plakatem.

Bohaterowie MarvelaBohaterowie Marvela kolaż redakcja, materiały partnerów

Avengers

Grupa bohaterów komiksów Marvela zdecydowanie zyskała ogromną popularność, która została wzmocniona przez serię filmów. Nic więc dziwnego, że możemy wybierać spośród niezliczonych gadżetów z Iron Manem, Kapitanem Ameryką, Czarną Wdową, Thorem czy Hulkiem. Logiem Avengers sygnowane są zarówno drobne gadżety i ubrania jak i elektronika.

Inni bohaterowie komiksów

Zarówno Marvel jak i DC Comics to cała gama charyzmatycznych i lubianych bohaterów (w tym antybohaterów i złoczyńców). Wśród nich nie możemy pominąć chociażby X-men na czele z Wolverniem, Deadpoola, Doctora Strange'a czy Defendersów (coraz popularniejszych ze względu na seriale dostępne na Netflixie). Bez względu na to, którego z superbohaterów lubisz najbardziej - na pewno znajdziesz gadżety, które pozwolą ci wyróżnić się i pokazać swoje zainteresowania.

Więcej o: