Zaskocz znajomych super drinkami - te gadżety ci pomogą

BA
07.02.2018 15:00
gadżety do drinków

gadżety do drinków (fot. pexels)

Chcesz zaimponować znajomym super wyglądającymi drinkami? Zobacz, jaki sprzęt pomoże ci je przygotować!

Lubisz zaskakiwać znajomych wymyślnymi potrawami lub drinkami? Albo może właśnie czeka cię domowa impreza i chcesz, aby była perfekcyjna? Jeśli tak, to stanowczo powinieneś pomyśleć o przygotowaniu dla gości kilka nietypowych i cieszących zarówno podniebienie, jak i oko drinków. Pomogą ci w tym te oto sprzęty i akcesoria: 

Blender 

Gadżety do drinków - blenderyGadżety do drinków - blendery /fot. sugarandcharm.com, materiały partnerów

Aby przygotować interesująco wyglądające drinki musisz wyposażyć się w dobry blender, który pomoże ci zmiksować różne składniki. Dzięki temu konsystencja twoich koktajli będzie idealna. Blender pomoże ci też skruszyć lub oraz zmiksuje dodatki jak owoce, czekoladę. Ubije też bitą śmietanę czy krem. Możesz użyć wyobraźni i zaszaleć! 

Shakery 

Gadżety do drinków - shakeryGadżety do drinków - shakery / fot. drinkedin.net, materiały partnerów

Shkarery to kolejny gadżet, który powinien znaleźć się w wyposażeniu fana nietuzinkowych drinków. Pozwolą ci na zmieszanie alkoholu, na przykład z syropami smakowymi oraz z lodem. Shaker pomoże ci w skomponowaniu najróżniejszej kombinacji drinków. Warto mieć go dodatkowo z blenderem. Na rynku do wyboru masz różne warianty shakerów: metalowe, plastikowe, z miarką oraz z całym zestawem użytecznych akcesoriów. 

Przydatne i ozdobne akcesoria 

Gadżety do drinków - akcesoriaGadżety do drinków - akcesoria / fot. delish.com, materiały partnerów

Oprócz samego sprzętu do drinków warto posiadać też szereg ozdobnych dodatków. Mogą to być, na przykład fajne szklanki z napisami lub nadrukami, śmieszne kieliszki, zakręcone słomki albo foremki do lodu o niestandardowym i oryginalnym kształcie. Takie akcesoria sprawią, że twoje koktajle przejdą do historii jako najlepsze na świecie. Znajomi je pokochają! 

Więcej gadżetów do robienia drinków, które uczynią cię mistrzem każdej imprezy znajdziesz w przeglądzie poniżej: 

Więcej o: