Akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji brody i wąsów - zadbaj o swój zarost

BA
14.02.2018 17:00
Akcesoria do brody

Akcesoria do brody (Akcesoria do brody)

Jesteś posiadaczem imponującego zarostu? Jeśli tak, to musisz o niego odpowiednio zadbać. Te akcesoria i kosmetyki ci w tym pomogą!

Zarost to symbol męskości, o którym marzy wielu facetów. Niektórzy mogą pochwalić się naprawdę imponującą brodą lub wąsami. Jak to robią, że wyglądają tak dobrze? Sekretem są odpowiednie akcesoria oraz kosmetyki do pielęgnacji brody i wąsów. Jeśli więc chcesz, aby twój zarost wyglądał stylowo, to koniecznie powinieneś się w nie wyposażyć: 

Golarki i trymery

Akcesoria do brody i wąsów - golarkiAkcesoria do brody i wąsów - golarki / fot. www.sunfrog.com, materiały partnerów

Aby utrzymać swoją brodę i wąsy w odpowiedniej długości i kształcie, musisz posiadać dobrą golarkę albo trymer, który pozwoli ci szybko wyrównać wszelkie nierówności. Możesz więc zdecydować się na golarkę trójgłową albo tradycyjną o podwójnych ostrzach. 

Inne przydatne akcesoria do pielęgnacji zarostu 

Akcesoria do brody - grzebienieAkcesoria do brody - grzebienie / fot. instagram (filippomeloni) / materiały partnerów

Oprócz golarek o wygląd twojej brody i wąsów zadbają też takie akcesoria jak szczotki i grzebyki, dzięki którym rozczeszesz włosy i wyrównasz je podczas podcinania. Dodatkowo przydatne mogą być też linijki do brody, które pomogą ci równo przystrzyc włosy. W specjalnych sklepach zakupisz całe zestawy akcesoriów, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. 

Kosmetyki do brody i wąsów 

Akcesoria do brody - kosmetykiAkcesoria do brody - kosmetyki /fot. regalgentleman.com, materiały partnerów

Zarost to włosy, a wiadome jest, że o włosy należy odpowiednio dbać używając specjalnych kosmetyków. Jeśli więc chcesz, aby twoja broda i wąsy wyglądały perfekcyjnie, to koniecznie spraw sobie, na przykład olejek do zarostu poprawiający jego wygląd, wosk do układania wąsów, szampon do brody, balsam albo mydło. Dzięki takim kosmetykom twój zarost będzie wyglądał fenomenalnie! 

Więcej akcesoriów i kosmetyków do brody i wąsów znajdziesz poniżej: