Kocie gwiazdy, które podbiły instagram!

PJ
16.02.2018 12:47
Kolaż

Kolaż (www.instagram.com/realgrumpycat, www.instagram.com/snoopybabe)

17 luty to Światowy Dzień Kota! Dlatego z chęcią pokażemy wam futrzaki, które podbiły instagram i mają więcej fallowersów niż niejedna celebrytka!

Grampy Cat, Snoopy czy Choupette Lagerfeld, to koty, które w szybkim czasie zasłynęły w sieci, a w szczególności podbiły serca użytkowników instagrama! Obecnie mają więcej fallowersów od niejednej znanej osoby, a zawdzięczają to przede wszystkim nietypowemu wyglądowi. Zobaczcie koty, które podbiły serca instagramowiczów.

Grumpy Cat

To kotka, która w internecie zasłynęła z wyglądu swojego pyszczka przypominającego marudnego kota. W bardzo szybkim czasie internauci zaczęli tworzyć z jej wizerunkiem memy, które do dziś krążą w internecie. Na swoim instagramowym koncie ma już 2,4 mln obserwatorów. To chyba idealny dowód na to, jak wszyscy ją uwielbiamy?

Snoopy Babe

Czyli najsłodszy kot na instagramie! Jego internetowa kariera zaczęła się na chińskim portalu społecznościowym - Weibo. Chińczycy bardzo szybko zachwycili się jego słodkim i dziecięcym wyrazem pyszczka. Kolejnym krokiem było założenie konta na instagramie, gdzie obecnie Snoopy ma ponad 300 tys. obserwatorów. Możecie tam zobaczyć jego zdjęcia w najróżniejszych kokardkach, obrożach, a nawet ubraniach dla kotów. Zdecydowanie jest to jeden z najsłodszych i najbardziej stylowych zwierzaków jakie znamy!

Choupette Lagerfeld

Choupette to kotka światowej sławy kreatora mody Karla Lagerfelda. Jest jego największą muzą, a prócz tego kocią modelką i ma własną linię kosmetyków. Czy nie brzmi to dziwnie? Owszem, ale to nie wszystko! Kotka żyje w luksusach, je z talerza ma własnego fryzjera, który przychodzi do niej raz w tygodniu i całodobową opiekę medyczną. Jak widać Choupette zdecydowanie nie jest zwykłym kotem domowym, a jej opiekun zaprojektowania liniię akcesoriów i ubrań z jej podobizną, którą nazwał „Monster Choupette”.

Poniżej więcej produktów