Gry dla fanów kotów (i innych zwierząt)

Red.
16.02.2018 17:08
The Sims 4: Psy i koty

The Sims 4: Psy i koty (Fot. materiały prasowe)

Z okazji Światowego Dnia Kota mamy niespodziankę dla wszystkich "growych" fanów miauczących pupili. Znaleźliśmy dla was kilka tytułów - i na konsole i na PC - których głównymi bohaterami są nie tylko koty, ale również inne mniej lub bardziej miłe stworzenia.

Gra dla fanów zwierząt: The Sims 4: Psy i koty

Tak, wiemy, że to nie żadne Mortal Kombat czy inne Need for Speed i ten tytuł szybciej znaleźlibyśmy na półce twojej młodszej siostry, ale - do licha - kto nigdy nie grał w Simsy, niech pierwszy rzuci kamieniem! Najnowsza odsłona kultowej serii (najpopularniejszy symulator życia na świecie świętuje w tym roku osiemnaste urodziny) to szereg usprawnień i, jak przekonuje producent, jeszcze więcej frajdy!

Tej mają dostarczać przede wszystkim liczne dodatki, o jakie wciąż uzupełniana jest podstawowa wersja gry. W "Psach i kotach" gracz dostaje pod swoją opiekę czworonożnego pupila. Atutem produkcji jest rozbudowany kreator, dzięki któremu dokładnie określisz nie tylko wygląd, ale również cechy charakteru podopiecznego.

Gra dla fanów zwierząt: Lego

Okej, nie znamy faceta, którego nie kręciłyby klocki Lego. Dlatego jeśli ziomek w sklepie będzie się na ciebie dziwnie patrzył, kiedy podejdziesz do kasy z kompletem gier o najsłynniejszych klockach świata, możesz go spokojnie olać.

Kwadratowe ludziki doczekały się nie tylko dwóch pełnometrażowych filmów ("Życie jest fajowe!"), ale również kompletu mniej lub bardziej udanych gier. Fanom czworonogów polecamy w szczególności "Lego: Worlds" (możliwość budowy nieskończenie ogromnego świata, który możemy wypełnić chociażby kotami) oraz "Lego: Harry Potter" (pamiętacie jakie zwierzątko miała Hermiona?)

Gra dla fanów zwierząt: The Last Guardian

Twórcy gier video bardzo często umieszczają w swoich produkcjach różne stworzenia. "The Last Guardian" to produkcja kultowa, bo o jej powstaniu mówiło się już od kilku lat. Proces twórczy się przeciągał, a końcowy efekt - oddalał. Na szczęście w grudniu 2016 roku "The Last Guardian" ujrzał światło dzienne. W grze wcielamy się w postać chłopca, któremu przez całą rozgrywkę towarzyszy baśniowy stwór. 

Fanom zwierząt polecamy również najnowszą odsłonę serii "Far Cry", gdzie w wielu zadaniach pomoże nam pies oraz klasyczne "Zoo Tycoon", a więc symulator zoo.

Polecamy również inne gry, nie tylko dla fanów zwierząt: